00:20 20 سپتامبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
310124

هیا، همسر شیخ محمد بن راشد آل مکتوم حاکم دبی که به همراه فرزندانش و مقدار زیادی پول از دست شوهرش فرار کرده، دلیل اصلی این کار خود را افشا کرد.

به گزارش اسپوتنیک، وی گفت که همسرش قصد داشت جلیله،  دختر 11 ساله خود را به ازدواج محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی در آورد.

خاطرنشان می شود که محمد بن راشد اظهارات همسر فراری خود را رد کرده است. به گفته وی ، هیچکدام  از فرزندانش در چنین سنی ازدواج نکرده و یا نامزد نشده است .حاکم دبی گفت:"هیچگونه ازدواج اجباری صورت نگرفته است. این کاری نیست که  پدر بتواند در این سن با دخترانش انجام دهد."

شاهزاده خانم هایا با فرزندانش و برداشتن  40 میلیون دلار از همسرش گریخت. گزارش شده بود که او در اوایل فوریه ناپدید شد. احتمال داده بودند که این زن به همراه دختر 11 ساله و پسر 7 ساله خود در آلمان پنهان شده و درآنجا پناهندگی گرفته باشد.

همچنین می گویند وی پس از این که از طریق محافظ خود از سرنوشت شیخه  لطیفه ، دختر محمد بن راشد مطلع شد ، به خاطر امنیت خود نگران شد. این دختر در مارس 2018 سعی کرده بود از کشورش فرار کند،اما گرفتار شد. رسانه ها گزارش داده بودند  كه او شكنجه و حبس شده بود ، اما اين اطلاعات تأئيد نشده است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک