14:17 06 ژوئیه 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 51

توالت هایی که در آینده قرار است به بازار عرضه شوند، بسیار هوشمند خواهند بود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، توالت هایی که در آینده قرار است به بازار عرضه شوند، بسیار هوشمند خواهند بود بطوریکه قادر به تجزیه و تحلیل مدفوع و ادرار افراد خواهند بود و می توانند مشکلاتی که سلامتی انسان ها را به خطر می‌اندازد را شناسایی کنند.

شرکتی به نام "میکرون"(Micron) قصد دارد در آینده توالت‌های مجهز به فناوری هوش مصنوعی توسعه دهد که به راحتی می‌توانند با آنالیز مدفوع افراد بیماری‌های آنها را تشخیص دهند.

توالت‌ هوشمند مذکور قادر به انجام تجزیه و تحلیل مدفوع و ادرار خواهد بود که این دو آزمایش دو مورد از آزمایشات متداول برای تعیین وضعیت سلامت یک فرد هستند. تجزیه و تحلیل مدفوع برای تشخیص شرایط موثر بر دستگاه گوارش استفاده می‌شود. این شرایط می‌تواند شامل عفونت، جذب نامناسب مواد مغذی یا سرطان باشد. در همین حال، تجزیه و تحلیل ادرار می‌تواند بیماری‌های کلیوی، بیماری کبد و دیابت را در مراحل اولیه نشان دهد. تجزیه و تحلیل غلظت این ترکیبات شیمیایی می‌تواند به تعیین اینکه آیا بیماری خطرناکی یک فرد را تهدید می‌کند یا خیر کمک کند. توالت‌های جدید می‌توانند مدفوع و ادرار افراد را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند و علاوه بر آن این توالت‌ها می‌توانند به تلفن هوشمند یا تبلت کاربر متصل شوند تا اگر مورد مشکوکی بود به کاربران اطلاع داده شود.

مرتبط:

تاخیر چند ساعته به خاطر اشتباه گرفتن در اضطراری هواپیما با در توالت
آلودگی ۱۸ برابری سطح اسمارت فون‌ها نسبت به کاسه‌ی توالت +عکس
فروش سنگ توالت با عنوان یک اثر هنری +عکس
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک