جهان
دریافت لینک کوتاه
0 232

معاون هماهنگ‌ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با لزوم بر رصد آینده گفت که کشورش در برابر تهدیدات سناریوهای متفاوتی دارد.

به گزارش اسپوتنیک، دریادار حبیب‌الله سیاری، معاون هماهنگ‌ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ما باید تغییرات محیطی را "فتح بی" بشناسیم و آینده را رصد کنیم و به همین دلیل ما در برابر تهدیدات آینده سناریوهای متفاوت می‌نویسیم.

وی افزود: ما برای اینکه بتوانیم مأموریت ارتش را به‌خوبی انجام دهیم باید بتوانیم توانمندی‌هایی در خودمان به‌وجود آوریم. امروز هیچ دشمنی به خود اجازه نمی‌دهد که تعرضی به مقدسات ما بکند.

امیر سیاری به رونمایی از باور373 اشاره کرد و گفت: کسی فکر نمی‌کرد که ما به این توانمندی رسیده باشیم و این در حالی است که چند ماه بیشتر از دوران جنگنده کوثر در تهران و رونمایی از ناوشکن سهند نمی‌گذرد. ما امروز یک بازیگر مهم منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای هستیم و این با تکیه بر نیروی انسانی کارآمد به‌دست آمده است. ما باید تغییرات محیطی را فتح بی بشناسیم و آینده را رصد کنیم و به همین دلیل ما در برابر تهدیدات آینده سناریوهای متفاوت می‌نویسیم. امروز همه سازمان‌ها باید به موضوع خلاقیت و نوآوری توجه خاص داشته و اطمینان داشته باشیم که اگر به آینده توجه نداشته باشیم نمی‌توانیم رشد کنیم. همه دشمنان بدانند که اگر بخواهند تعرضی به مقدسات ما داشته باشند با پاسخ پشیمان‌کننده روبه‌رو می‌شوند.

مرتبط:

نماینده آمریکا از امکان تکرار سناریو سوریه در ایران سخن گفت
آیا سناریو آمریکایی ادامه خواهد داشت؟
چه سناریو یا عاملی در پس استعفای ظریف وجود داشت؟
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک