06:37 03 آوریل 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 254

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ایران با دروغ و کذب خواندن ادعای اسرائیل مبنی بر حمله به مواضع ایران گفت که  آمریکا و اسرائیل قدرت حمله به مراکز و مواضع ایران را ندارند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایلنا، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ایران با دروغ و کذب خواندن ادعای اسرائیل مبنی بر حمله به مواضع ایران گفت که  آمریکا و اسرائیل قدرت حمله به مراکز و مواضع ایران را ندارند.

وی درباره تجاوز اسرائیل به حریم هوایی سوریه و عراق گفت: اقداماتی که اسرائیل و آمریکا مشترکا در سوریه و عراق انجام می‌دهند خلاف مقررات بین‌المللی است و پاسخ‌های آنان را بزودی مدافعان سوریه و عراق خواهند داد.

رضایی ادعای هدف قرار گرفتن مواضع ایران از سوی اسرائیل را تکذیب کرد و افزود: این موضوع دروغ است و صحت ندارد. اسرائیل و آمریکا قدرت حمله به مراکز مختلف ایران را ندارند ضمن اینکه به مراکز مشاوره‌ای که داریم آسیبی وارد نشده است.

این خبرگزاری اعلام کرد که سامانه پدافند هوایی سوریه با حملات موشکی دشمن اسرائیلی علیه دمشق مقابله کرده و بیشتر موشک‌ها را قبل از رسیدن به هدف ساقط کرده است، اما اسرائیل مدعی است که در این حمله مواضع ایران را مورد هدف قرار داده است.

پیش از این هم نیروهای امنیتی عراق در واکنش به مورد هدف قرار دادن مواضع حشدالشعبی اعلم کردند که نیروهای آمریکایی از این پس باید برای هرگونه عملیات نظامی هوایی از جمله حمله علیه مواضع داعش از دولت عراق اجازه کسب کنند.

مرتبط:

واکنش محسن رضایی به ادعای حاکمیت جولان
انتقاد محسن رضایی از عملکرد دولت در مواجه با سیل و زلزله
رضایی: اشتباه بعدی انگلیس پاسخی سخت‌تر به دنبال خواهد داشت
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک