18:05 07 اوت 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 81

سورنا ستاری معاون علمی فن آوری رئیس جمهور ایران در سفر به شهر یکاترینبورگ روسیه ضمن بازدید از نمایشگاه اینوپروم با استاندار سوردولفسک (یکاترینبورگ مرکز این استان است) دیدار و ملاقات کرد .

به گزارش اسپوتنیک، در این ملاقات دو طرف در زمنیه برقراری همکاری بین شرکتهای دانش بنیان ایرانی و روسی استان سوردولفسک در حوزه های ICT، تجارت الکترونیک،نانو، نانو تک و سلولهای بنیادی تاکید کردند.

 توسعه پارک های فن آوری و امکان سرمایه گزاری مشترک و همچنین ایجاد پل ارتباطی بین شرکتهای ایرانی و روسی و افزایش رفت و آمدهای دانشگاهی از توافقات صورت گرفته در این ملاقات بود.

نمایشگاه صنعتی بین المللی اینوپروم، بزرگترین نمایشگاه صنعتی، تجاری و صادراتی در روسیه است که توسط  وزات صنعت و بازرگانی کشور در شهر یکاترینبورگ برگزار می شود. حدود 80 درصد بازدید کنندگان از این نمایشگاه خریداران کارشناس در این زمینه ها از کشور های گوناگون و کارشناسانی از موسسات صنعتی هستند که درباره استفاده از محصولات و فناوری های جدید در تولید تصمیم می گیرند. نمایشگاه اینوپروم امسال از 8 تا 11 ژوئیه برگزار می شود. خبرگزاری ریانوستی، زیر مجموعه خبرگزاری بین المللی"روسیه سگودنیا" روسیه، همکار راهبردی خبررسانی این نمایشگاه است.

 

 

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک