جهان
دریافت لینک کوتاه
180

دستیار ویژه رئیس مجلس ایران در امور بین‌الملل به واگذاري خاك عربستان و امارات به بیگانگان جهت اقدامات جاسوسي و تحريك آميز انتقاد نمود.

به گزارش اسپوتنیک، حسین امیرعبداللهیان، دستیار ویژه رئیس مجلس ایران در امور بین‌الملل به واگذاري خاك عربستان سعودی، امارات وبحرین به آمریکایی‌ها جهت اقدامات جاسوسي و تحريك آميز انتقاد نموده و به این کشورها هشدار داد که در آتشي که با آن بازي مي‌كنند خواهند سوخت.
امیرعبداللهیان در حساب توئیتری خود نوشت: عربستان سعودي، امارات و بحرين با واگذاري خاك كشورشان به بیگانه و اقدامات جاسوسي (پهپاد) و تحريك آميز آمريكا، امنيت منطقه را به بازي گرفته اند. اينان درك درستي از امنيت و ثبات پايدار ندارند و با آتشي بازي مي كنند كه در آن خواهند سوخت.

لازم به ذکر است که در نخستین ساعات بامداد 20 ژوئن، یک فروند پهپاد جاسوسی «گلوبال هاوک» آمریکا بعد از تجاوز به حریم سرزمینی ایران در منطقه روبه‌روی کوه‌ مبارک استان هرمزگان، هدف آتش پدافند نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت و سرنگون شد. این در حالی است که فرماندهی مرکزی نیروهای مسلح آمریکا کمی دیرتر اعلام کرد که سامانه دفاع ضد موشکی ایران پهپاد آمریکایی را بر فراز آبهای تنگه هرمز و حریم هوایی بین‌المللی هدف قرار داده است.

مرتبط:

تاکید مجدد ظریف بر نقض حریم‌ هوایی ایران توسط پهپاد آمریکایی
پهپاد آمریکایی سوژه داغ شبکه های اجتماعی +عکس
یمن توان تولید مداوم موشک و پهپاد را دارد
سازمان نقشه‌ برداری ایران موقعیت پهپاد جاسوسی آمریکایی را مشخص کرد
وزارت دفاع ایران حادثه پهپاد آمریکایی را تلاشی برای فشار بر مذاکرات اعلام کرد
انتشار نقشه مسیر پرواز پهپاد امریکایی سرنگون شده توسط ایران
واکنش فرانسه به سرنگونی پهپاد آمریکایی توسط ایران
چرا پهپاد آمریکا بسوی ایران پرواز کرد؟+عکس
لحظه انهدام پهپاد آمریکا+ویدئو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک