17:34 20 اکتبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 41

انجمن دوستی ایران و آمریکای شمالی از شهردار تورنتو درخواست کرده است که یک خیابان در این شهر به نام تیم فوتبال پرسپولیس نام گذاری شود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، انجمن دوستی ایران و آمریکای شمالی پس از دعوت از تیم فوتبال پرسپولیس برای سفر به کانادا ابراز امیدواری کرده است که با حمایت همه ایرانیان با امضای متن تقاضای نام گذاری بر روی اینترنت مراحل قانونی نامگذاری هر چه زودتر انجام شده و مراسم رونمایی رسمی از نام پر افتخار باشگاه پرسپولیس در شهر تورنتو همزمان با سفر سرخ پوشان پایتخت به کانادا و با حضور بازیکنان، اعضای کادر فنی و مدیران این باشگاه برگزار شود.

این اردو با ابتکار انجمن دوستی ایران و آمریکای شمالی شکل گرفته و آن طور که وحید آبیده مدیرعامل این انجمن گفته قرار است اردوی پرسپولیس با شعار مقابله با گرمایش زمین برگزار شود.

به همین منظور قرار است تیم پرسپولیس در دوران حضور خود در کانادا با خودروهای برقی تردد کند و در درون اردو هم با هدف دوری از پلاستیک اعضای تیم از ظروف و لوازم یک بار مصرف استفاده نکنند. قرار است این تیم در جریان اردوی خود در کانادا با چند تیم کانادایی هم بازی دوستانه برگزار کند.

مرتبط:

واکنش نایب رئیس مجلس ایران به حوادث دیدار پرسپولیس و سپاهان
امیدواری عراقچی به قهرمانی پرسپولیس + ویدئو
اتوبوس تیم فوتبال پرسپولیس مورد حمله قرار گرفت+ عکس
توافق پرسپولیس با نادری
سرمربی افسانه ای پرسپولیس درگذشت + عکس
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک