22:39 16 اکتبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
3100

کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد در مجلس ایران مدعی شده حسین فریدون با تقلید صدای روحانی برخی درخواست ها را از مدیران دولتی می کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از برنا، کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ایران مدعی شده فایل صوتی در اختیار دارد که در آن حسین فریدون با تقلید صدای برادرش حسن روحانی، رییس جمهور ایران برخی درخواست ها را از مدیران دولتی می کند.

حسین فریدون در واکنش به این ادعا گفت: من از آقای کریمی قدوسی می خواهم اگر چنین فایل صوتی در اختیار دارد یکبار برای همیشه منتشر کنند.

وی با تکذیب ادعای تقلید صدای رییس جمهور گفت: این ادعای فردی است که به دروغگویی شهره شده و در چند سال گذشته تقریبا همه ادعاهای او تکذیب شده است، البته این فرد ظاهراً حصار آهنی دارد و شکایت از او هم به جایی نمی رسد به همین دلیل تنها راه اثبات دروغ هایش درخواست انتشار سند است تا مردم بدانند چقدر این فرد حرف های بی پایه و اساس می زند.

جواد کریمی‌قدوسی پیشتر نیز مدعی شده بود که حسن روحانی، رئیس‎جمهور ایران، از سرویس امنیتی و اطلاعاتی انگلستان دستور می‌گیرد! سخنگوی سپاه ادعای این نماینده مجلس مبنی بر اقدام سازمان اطلاعات سپاه در نشان‌دادن شنود تلفنی یکی از مقامات کشور با مأمور MI6 به وی را تکذیب کرد.

مرتبط:

کریمی قدوسی سخن خود را تکذیب کرد+ ویدیو
برای حسین فریدون در دادسرا چه اتفاقی افتاد؟
عدم پاسخگویی رئیس جمهور به نامه نمایندگان درباره وضعیت رانت تحصیلی «حسین فریدون»
سازمان سنجش باید پاسخگوی تحصیل توصیه ای حسین فریدون در دانشگاه شهید بهشتی باشد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک