21:49 24 ژوئن 2019
برخاستن جنگنده‌ روسی سو-27 در بارش شدید باران + ویدئو

برخاستن جنگنده‌ روسی سو-27 در بارش شدید باران + ویدئو

© Sputnik / Vitaliy Timkiv
جهان
دریافت لینک کوتاه
1270

ویدئویی از برخاستن جت جنگنده روسی سو -27 سی‌ام در بارش شدید باران منتشر شده است.

به گزارش اسپوتنیک، ویدئویی از برخاستن جت جنگنده روسی سو —27 سی‌ام در بارش شدید باران در کانال یوتیوب وزارت دفاع روسیه منتشر شده است.
در این فیلم که از کابین خلبان یکی از هواپیماها گرفته شده است نشان داده می‌شود که چگونه این چنگنده‌ها در امتداد یک باند خیس با غلبه بر جریان آب شتاب می گیرند و به بالای ابرها پرواز می‌کنند. در این ویدئو همچنین بمب افکن‌های استراتژیک توپولف — 160 نیز مشاهده می‌شوند.
در توضیحات این ویدئو توسط وزارت دفاع روسیه آمده است که در این ویدئو پرواز تمرینی هواپیماهای جنگنده سو — 27 سی‌ام متعلق به نیروی هوایی ناوگان دریای سیاه به تصویر کشیده شده است. وظیفه خلبانان این جنگنده‌ها همراهی هواپیماهای توپولف — 160 و رهگیری دشمن فرضی در خط مقدم بوده است.

سو — 27 هواپیمای جنگنده چندمنظوره و برتری هوایی مجهز به دو موتور توربوفن Saturn/Lyulka AL-31F است که در دوران اتحاد جماهیر شوروی توسط دفتر طراحی سوخو طراحی و ساخته شده‌است. سوخو 27 دارای برد پروازی استثنایی، قابلیت حمل مهمات بالا و چابکی فوق‌العاده‌است. جنگندهٔ سوخو 27 اغلب در نقش «ماموریت‌های برتری هوایی» به کار گرفته می‌شود، اما قادر است در اغلب مأموریت‌های رزمی دیگر نیز شرکت کند.

مرتبط:

جنگنده سو 27 روس به هواپیمای امریکایی نزدیک شد
علت تاخیر در اجرای قرارداد فروش سو-35 روسیه به اندونزی
جسد خلبان سو-25 به روسیه انتقال داده شد
اژه‌ای: مراقب سو استفاده دشمنان در اعتراضات باشید
چرا اف-22 از سو-35 اس روسی ترسید؟
پلیس مانع از سو قصد به رئیس جمهور اندونزی شد
شرکت «سوخوی» اولین پارتی «سو-34» را به ارتش روسیه تحویل داد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک