04:32 17 اکتبر 2019
واکنش دبیرکل حزب‌الله لبنان به قرار گرفتن سپاه در لیست تروریستی

واکنش دبیرکل حزب‌الله لبنان به قرار گرفتن سپاه در لیست تروریستی

© REUTERS / ALI HASHISHO
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 255

سیدحسن نصرالله اقدام آمریکا در درج نام سپاه پاسداران به عنوان یک سازمان تروریستی را وقیحانه دانست.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از النشره، سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان نسبت به اقدام ایالات متحده در درج نام سپاه پاسداران به عنوان یک سازمان تروریستی واکنش نشان داد.


دبیرکل حزب‌الله لبنان اظهار داشت: اقدام ایالات متحده در درج نام سپاه پاسداران ایران به عنوان یک سازمان تروریستی، یک حماقت و وقاحت است.
وی در ادامه افزود: آمریکا تمامی امت اسلامی را به خاطر اسرائیل تروریست و گروه‌های تروریستی که به آنها تمامی تسهیلات را می‌دهد، خوار می‌کند.
سیدحسن نصرالله همچنین گفت: این تصمیم آمریکا واکنشی به شکست و ناامیدی است. ما این تصمیم آمریکا را محکوم می‌کنیم و ایستادگی خود را در کنار دوستانمان در سپاه پاسداران اعلام می‌کنیم.
وی همچنین با اشاره به قرار گرفتن نام سپاه پاسداران و حزب الله در این فهرست تصریح کرد: این که آمریکا سپاه پاسداران و حزب الله را در فهرست تروریسم قرار داده است، نشانه قدرت ما و نه ضعفمان است. سپاه پاسداران لطف بسیاری در دفاع از ملت‌ها در منطقه دارد و شهیدان و جانبازان بسیاری داده است.
لازم به ذکر است که دونالد ترامپ، رئیس‌ جمهور آمریکا روز دوشنبه سپاه پاسداران را به‌ عنوان 'سازمان تروریستی خارجی' تعیین کرد.

مرتبط:

دیدار وزیر خارجه ایران با فرماندهان سپاه پاسداران + عکس
واکنش رسانه‌های آلمان به قرار گرفتن سپاه در لیست تروریستی
نمایندگان ایران با یونیفورم سپاه
خشم آمریکا از‌ پیروزی‌های سپاه
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک