20:55 29 مارس 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 111

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه گفت: روسیه و ترکیه با مشارکت ایران کار برای حل و فصل بحران سوریه را در قالب آستانه ادامه خواهند داد.

به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه گفت: روسیه و ترکیه با مشارکت ایران کار برای حل و فصل بحران سوریه را در قالب آستانه ادامه خواهند داد.

ولادیمیر پوتین، رئيس جمهور روسیه پس از پایان مذاکرات با رجب طیب اردوغان، رئيس جمهور ترکیه گفت: "روسیه و ترکیه همکاری موثر در قالب مذاکرات سه جانبه آستانه در مورد سوریه را با مشارکت ایران ادامه می‌دهند. حالا، زمانی که نیروهای اصلی تروریست‌ها شکست خورده اند، مهم است تا بر ثبات کامل وضعیت در منطقه و روند حل و فصل سیاسی مطابق با قطعنامهٔ 2254 شورای امنیت سازمان ملل متحد، متمرکز شویم".

قرار گرفتن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی از جانب امریکا واکنش‌های کشورهای مختلف را در پی داشته است.

شورای عالی امنیت ملی ایران پس از قرار گرفتن سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی، این اقدام آمریکا را خصمانه خوانده و در اقدامی متقابل آمریکا را حامی تروریسم و نیروهای مسلح آمریکا در غرب آسیا را گروه تروریستی اعلام کرده است.

مرتبط:

حمایت امیر قطر از اقدامات ولادیمیر پوتین
پوتین بر روی جلد مجله تایم + عکس
مراسم افتتاح کارخانه مرسدس بنز در روسیه با حضور پوتین
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک