جهان
دریافت لینک کوتاه
0 33

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند از شروع توزیع گوشت گوسفندی در این فروشگاه در چند نوبت خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، مسعود سریع القیم، مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند از ادامه توزیع گوشت گوسفندی در این فروشگاه زنجیره‌ای بر اساس تصمیم کمیته تنظیم بازار کل کشور خبر داد.


سریع القیم با اشاره به ارائه گوشت گرم تنظیم بازاری از 19ام اسفند ماه و در چند نوبت در روز اظهار داشت: قرار بر این شده که جامعه هدف اگر به هر دلیلی نتوانست سهمیه خود را از ارگان‌ها و سازمان‌ها و تعاونی مصرف کارگری سهمیه مورد نظر خود را دریافت کند، در تهران دو مجموعه خدمتگزار (سازمان میادین میوه و تره‌بار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای) سهمیه گوشت تنظیم بازاری را تهیه کنند.
وی همچنین در خصوص قیمت و میزان ارائه گوشت گرم به هر نفر گفت: برای هر نفر 3 تا 4 کیلو گوشت گرم شامل ران گوسفند به قیمت هر کیلوی 44 هزار و 400 تومان و سردست گوسفند به قیمت هر کیلو 42 هزار و 400 تومان در نظر گرفته شده است که شهروندان برای دریافت باید کارت ملی به همراه داشته باشند.
لازم به ذکر است که پیش از این مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از عرضه گوشت مرغ و قرمز منجمد و گرم تنظیم بازاری تا پایان تعطیلات نوروزی با نرخ مصوب خبر داده بود.

مرتبط:

گوشت موش وارد بازار ایران شد +ویدئو
گرانی گوشت و پاسخ شهروند ایرانی+عکس
ایران برای تنظیم بازار، بیست هزار تن گوشت قرمز ترخیص می کند
پرواز گوسفندهای رومانی به مقصد ایران برای بازار گوشت +عکس
افزایش صادرات گوشت از روسیه به ایران
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک