14:19 11 دسامبر 2019
واکنش ضرغامی به اتهام فروختن آرشیو تلویزیون ملی ایران

واکنش ضرغامی به اتهام فروختن آرشیو تلویزیون ملی ایران

© AP Photo / Herve Merliac
جهان
دریافت لینک کوتاه
160

رئیس پیشین سازمان صداوسیمای ایران به سخنان مشاور رئیس‌جمهور ایران در خصوص ربوده و فروخته شدن آرشیو تلویزیون ملی ایران واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، سید عزت الله ضرغامی، رئیس پیشین سازمان صداوسیمای ایران و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی به سخنان حسام الدین آشنا، رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک و مشاور رئیس ‌جمهور ایران در خصوص ربوده و فروخته شدن آرشیو تلویزیون ملی ایران واکنش نشان داد.
ضرغامی در حساب توئیتری خود نوشت: قرار بود پرونده‌سازی را جمع کنید! شفاف سازی واجا ی خودتان را قبول دارم. اون از چرخ زندگی، اون از چرخ هسته ای اون از تحمل منتقد، این هم از پرونده‌سازی. ۴چرخ را با هم پایین نیاورید! باید هنوز رانندگی کنید!

گفتنی است این توئیت رئیس پیشین سازمان صداوسیمای ایران در پاسخ به توئیت مشاور رئیس ‌جمهور ایران است که در حساب توئیتری خود نوشته بود: در این روزها یادی ‌کنیم از عزتمندانی که آرشیو تلویزیون ملی ایران را با بودجه‌ای درخور ولی حفاظتی اندک دیجیتال کردند؛ اجنه هم آرشیو آماده را چون ورق زر ربودند و فروختند؛ نه به من و نه به تو بلکه به از ما برترانی که در تونل زمان اسطوره ساختند از عوامل دردهای بی‌درمان ملت ایران.

مرتبط:

مهلت 20 روزه رئیس فدراسیون فوتبال ایران به صدا و سیما
حمله داعشی ها به خودروی صدا و سیما
القای افسردگی در برنامه های صدا و سیما/ مردان مظلومان واقعی حوزه سلامت
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک