16:45 23 آوریل 2019
زاکربرگ در صدر بازندگان میلیاردر جهان

زاکربرگ در صدر بازندگان میلیاردر جهان

© Sputnik / Vladislav Biryukov
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 60

رئیس فیس بوک در صدر لیست میلیاردرهای جهان که بخشی از ثروت خود را در سال 2018 از دست داده‌اند قرار گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، مارک زاکربرگ، رئیس فیس بوک، بر اساس رتبه‌بندی مجله Forbes در صدر میلیاردرهای بازنده در سال 2018 قرار گرفت.


دارایی این میلیاردر به میزان 18.7 میلیارد دلار در سال 2018 کاهش یافته و در حال حاضر 52.5 میلیارد دلار است. علاوه بر این، خالق فیس بوک تنها آمریکایی در لیست این مجله محسوب می‌شود.
این مجله می‌نویسد: سالی که گذشت برای مارک زاکربرگ سال وحشتناکی بود. رسوایی نشت داده های کاربران، ظاهرا، فیس بوک و خالق این شبکه اجتماعی را تا مدت‌ها رها نخواهد کرد.
در لیست بازندگان همچنین زارا آمانسیو اورتگا صاحب برند زارا (16.2 میلیارد دلار در سال 2018 از ثروت خود را از دست داده و ثروت وی در حال حاضر 59.6 میلیارد دلار تخمین زده می شود)، جورج شفلر، صاحب کارخانه آلمانی Continental AG (14 میلیارد دلار در سال 2018 از ثروت خود را از دست داده و ثروت وی در حال حاضر 12.9 میلیارد دلار تخمین زده می شود)، ما خواتن، بنیانگذار غول اینترنتی Tencent (10.1 میلیارد دلار در سال 2018 از ثروت خود را از دست داده و ثروت وی در حال حاضر 35.1 میلیارد دلار تخمین زده می شود) قرار دارند.
پیس از این فیس بوک اعلام کرده بود که در پی نقص ایمنی این شبکه و حمله سایبری، هکرها به 29 میلیون حساب کاربری دسترسی پیدا کرده اند.

 

 

مرتبط:

اقدام فیس بوک علیه فرزند نخست وزیر اسرائیل
فیس بوک یک ارگان مستقل برای مبارزه با محتوای نامناسب ایجاد خواهد کرد
حذف ویدئوی تبلیغاتی ترامپ در فیس بوک
مسدود شدن صفحه فیس بوک مدیر ارشد «روسیه امروز»
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک