جورج بوش پدر در دانشگاه دفن خواهد شد

جورج بوش پدر در دانشگاه دفن خواهد شد

© REUTERS / Gary Hershorn
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 02

جورج بوش پدر در دانشگاهی که به نام وی نامگذاری شده است، دفن خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، جورج دبلیو بوش پدر، رئیس جمهور سابق آمریکا، در کتابخانه ریاست جمهوری نامگذاری شده به نام وی در دانشگاه کالج استیشن شهر تگزاس به خاک سپرده خواهد شد.


در سایت این دانشگاه آمده است: "پرزیدنت بوش در کنار خانواده اش، کنار کتابخانه بوش، در کنار همسرش باربارا، که هفت ماه پیش از وی از دنیا رفته بود، و دخترش رابین، که در سال 1953 در سن سه سالگی فوت کرد، دفن می شود."
دانش آموزان، هیات علمی و کارکنان قادر خواهند بود درمراسم تدفین شرکت کنند، اما مراسم خاکسپاری بر روی عموم آزاد نیست و تمام مراکز دانشگاه در روز مراسم تدفین بسته خواهند بود.
در اوایل هفته آینده، وداع با رییس جمهور سابق در واشنگتن برگزار خواهد شد. طبق دستور دونالد ترامپ، پنجم دسامبر، تمام ادارات و مکانهای دولتی فدرال بسته خواهند بود.
جورج هربرت واکر بوش، چهل و یکمین رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا از حزب جمهوری‌خواه بین سال‌های 1989 و 1993 بود. بوش اول در دوران زمامداری ریگان در سمت معاون او مشغول به فعالیت بود. باربارا، همسر جورج بوش نیز در تاریخ 17 اپریل سال جاری در سن 92 سالگی درگذشت. سخنگوی خانواده بوش اعلام کرده بود که جورج بوش یک روز پس از تشییع جنازه همسرش به دلیل عفونت خونی در بیمارستان بستری شده بود.

مرتبط:

کشته شدن دکتر جورج بوش پدر به ضرب گلوله
بوش پدر بار دیگر راهی بیمارستان شد
انتقاد شدید و تند بوش از ترامپ
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک