03:44 17 ژوئن 2019
مرگ مشکوک دو خواهر عربستانی پس از درخواست پناهندگی سیاسی از آمریکا

مرگ مشکوک دو خواهر عربستانی پس از درخواست پناهندگی سیاسی از آمریکا

© REUTERS / Goran Tomasevic
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 05

دو خواهر عربستانی پس از درخواست پناهندگی سیاسی در ایالات متحده، به طرز مشکوکی به قتل رسیدند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از آسوشیتدپرس، پلیس مرگ مرموز هفته گذشته دو خواهر عربستان سعودی را که بدن هایشان با یک روبان بهم گره خورده و در سواحل نیویورک رها شده بودند را بررسی می کند.


اجساد طلا ، شانزده ساله و روتانا بیست و دو ساله ، 24 اکتبر در سواحل رودخانه هادسون، در حدود 225 مایلی فیرفکس، ایالت ویرجینیا، جایی که آنها در آن زندگی می کردند و گم شدنشان در آن محل در اوت 2018 گزارش شده بود، پیدا شد. پلیس هنوز درباره نحوه مرگ دو خواهر اظهار نظر نکرده است، به گفته پلیس بدن این دو خواهر در حالی که صورت به صورت هم قرار داشتند با ربان به هم پیچیده شده است و علائم هیچ آسیبی بر روی بدن آنها دیده نمیشود و هر دو بصورت کامل لباس به تن داشته‌اند. ‎
مادر آنها به کارآگاهان گفته است که یک روز قبل از پیدا شدن اجساد یک مقام رسمی سفارت سعودی، وی را فرا خوانده و دستور خروج خانواده وی را از ایالات متحده به علت درخواست پناهندگی سیاسی دخترش داده است.
درموت شی،سر کارآگاه در این خصوص گفته است که برای آنها اینکه چرا گزارش گم شدن این دو دختر اعلام شده است و اینکه چه چیزی آنها را به سمت نیویورک سوق داده است برای وی از نکات جالب این پرونده است.

 

مرتبط:

سکوت دادستان عربستان در خصوص مکان جسد خاشقجی
درخواست آمریکا از عربستان: توقف حملات هوایی به یمن
ایران بمراتب بهتر از عربستان است
نامزد خاشقجی، مقامات عربستان را عامل قتل خاشقجی می داند
افشای دیدارهای محرمانه عربستان و اسرائیل برای خرید سامانه های امنیتی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک