19:14 16 ژوئیه 2019
سانحه هوایی اندونزی

جستجوی اجساد سانحه هوایی در اندونزی+ویدئو

© AFP 2019 / Resmi Malau
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

در سانحه هوایی اندونزی تمام سرنشینان هواپیما کشته شدند.

به گزارش اسپوتنیک با استناد به آژانس ملی جستجو و نجات اندونزی، مقامات اندونزی جسد10 تن از مسافران هواپیمای مسافربری را که روز دوشنبه سقوط کرد، یافتند. در اثر وقوع این سانحه هوایی همه 189 سرنشین هواپیما کشته شدند.

پیشتر از پیدا شدن 6 جسد دیگر خبر داده شد. آژانس ملی جستجو و نجات اندونزی (SAR) اعلام کرد که 21 کیسه محتوی بقایای اجساد و وسائل همراه کشته شدگان جمع آوری شده و برای شناسایی به جاکارتا پایتخت اندونزی منتقل شده اند. کارمندان مرکز امداد و نجات اندونزی گفتند که عملیات جستجو 24 ساعته  خواهد بود و منتها تلاش خود را برای پیدا کردن محل سقوط هواپیما انجام خواهند داد. با فرا رسیدن شب فقط فروروی غواصان متوقف می شود ولی  کار کشتی های شناسایی ادامه می یابد.

​هواپیمای بوئینگ 737 متعلق به شرکت «لاین ایر» روز دوشنبه از جاکارتا عازم شهر «پانگکال پینانگ» در جزیره «بانگکا» اندونزی بود که 13 دقیقه پس از پرواز در «دریای جاوا» سقوط کرد.

این هواپیما حامل 189 مسافر و خدمه بود که به گفته مقامات، تمام سرنشینان آن کشته شدند. نیروهای امداد و نجات تاکنون بقایای اجساد مسافران، قسمت هایی از هواپیما و تعدادی از لوازم و وسائل مسافران از جمله تلفن های همراه را یافته اند. بقایای اجساد به بیمارستان پلیس در جاکارتا منتقل شده است. پس از تأیید کشته شدن همه سرنشین های هواپیما، این دومین حادثه مرگبار هوایی این کشور از سال 1997 تاکنون است. در آن سال سقوط یک هواپیمای مسافربری 214 کشته برجای گذاشت.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک