08:21 18 ژوئن 2019
بررسی مرزهای روسیه توسط پهباد آمریکایی

بررسی مرزهای روسیه توسط پهباد آمریکایی

© AP Photo / Northrop Grumman via U.S. Navy, Erik Hildebrandt
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 02

هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی یازده ساعت به بررسی مرزهای روسیه پرداخته است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از PlaneRadar، هواپیمای بدون سرنشین استراتژیک نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا، RQ-4B Global Hawk، به مدت 11 ساعت به بررسی مرزهای روسیه پرداخته است.


این هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی از پایگاه Sigonella ، پایگاه هوایی ایتالیایی ناتو، پرواز کرده و در ساعت 6:40 (زمان مسکو) از فضای هوایی یونان عبور کرده است. ساعت 8:12 دقیقه Global Hawk در خاک رومانی پدیدار شده و پس از 15 دقیقه در خاک اکراین، در ساعت 9:30 از لهستان گذشته است. در ساعت 10:38 در نزدیکی منطقه کالینینگراد در آسمان لیتوانی قرار داشته است. سپس شروع به پرواز در فضای هوایی لتونی و استونی در مرز غربی با روسیه در نزدیکی مناطق لنینگراد و پسکوف کرده است.

قبل از بازگشت به پایگاه هوایی Global Hawk ، مجددا در منطقه کالینینگراد پرواز کرده است. آخرین اطلاعات مربوط به تحرکات این هواپیماهای بدون سرنشین در 20:20 ثبت شده است.

گفتنی است پیش از این، در ماه مارس یک هواپیمای آمریکایی از همین مدل وارد فضای هوایی اوکراین شد و در خط مرزی دنباس پرواز نمود. در ماه مه نیزیک هواپیمای بدون سرنشین از مرز اوکراین عبور کرد و در ساعت 9 صبح در استان بیلگاراد که در منطقه خارکف است، شروع به پرواز نمود.

مرتبط:

حمله پهباد به نیروگاه هسته ای فرانسه + فیلم
پهباد یکبار مصرف برای حمل کمک های امدادی و کالا+ ویدیو
خبر تکمیلی: پهباد ایرانی در فاصله 31 متری جنگنده امریکایی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک