پرو لباس، پولی می شود

© AFP 2019 / Niklas Halle'n
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 13

در اسپانیا، مشتریان از این به بعد بابت پرو لباس های مغازه باید پول بپردازند.

به گزارش اسپوتنیک، در ارتباط با کاهش سود برخی از فروشگاه های اسپانیایی، ممکن است از این به بعد از مشتری ها بابت پرو لباس پول گرفته شود.
با این ایده، گردشگران و ساکنان محلی فقط با پرداخت پول، می توانند لباس ها را پرو کنند.


مقامات به این دلیل این تصمیم را گرفته اند که مشتریان به خرید آنلاین رو آورده اند. مشتری در یک فروشگاه لباس مورد علاقه خود را با سایز مناسب بر تن می کند و آنرا امتحان می کند و سپس در نهایت از فروشگاه آنلاین، خرید خود را انجام می دهد تا ارزانتر برای او شود.
مشاور امور اقتصادی و مالی صنف البسه این پیشنهاد را داده است. وی گفت: اگر هیچ کاری انجام نشود، مشتریان همچنان خرید آنلاین خود را انجام می دهند. حفظ ایده های نوآورانه و انگیزه هایی برای حفظ تجارت های کوچک از جمله دیگر دلیل این ایده می باشد.
پیش از این در خبرها آمده بود که یکی از طراحان لباس خوش ذوق ایرانی خانم محبوب رحیمیان اولین بار است که با ترتیب دادن یک فشن شوی متفاوت، تعریف مدلینگ را تغییر داده است، ایشان لباسهایش را بر تن معلولین نموده است.
این طراح، شوی لباسی متفاوت با اجرای 40 معلول برگزار کرد. این خانم صاحب برند "محبوب تهران" است و به طراحی لباسهای مخصوص برای افراد دارای معلولیت با توجه به محدودیت های حرکتی هرکدام از آنها میپردازد. لباسهایی با جنس های راحت و خاص که حساسیت ایجاد نکند. ایده این خانم با استقبال بسیاری رو به رو شده است.

 

 

مرتبط:

فشن شو لباس معلولان، کاربران را مبهوت کرد +عکس،ویدئو
دنیای فشن در طی 100 سال (ویدئو)
سلفی با مردگان فشن در بهشت زهرا در تهران
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک