13:09 16 ژوئن 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
1410

پسر رئیس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ جونیوردر مصاحبه ای با نشریه دست راستی آمریکا "بریبارت نیوز"، باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا را مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش اسپوتنیک، پسر رئیس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ جونیوردر مصاحبه ای با نشریه دست راستی آمریکا "بریبارت نیوز"، باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا را مورد انتقاد قرار داد.

او باراک اوباما را یک فروشنده نامید و اشاره کرد که رئیس جمهور سابق قادر به نشان دادن شکست های سیاسی خود در نور مطلوب بود.

به گفته وی، هیچکدام از مردم متفکر آمریکا اعتقاد ندارند که اوباما چیزی خوبی برای اقتصاد و سیاست خارجی آمریکا انجام داده است. وی خاطرنشان کرد که تمام اقدامات رییس جمهور سابق، کشور را ضعیف تر ساخت و آن را در یک موقعیت خطرناک قرار داد.

او گفت: اوباما هر بار که یک خط قرمز را رسم کرد، دیگر کشورها از آن عبور کردند. او دوباره این کار را کرد و آنها دوباره از آن عبور کردند.

پسر رئیس جمهور تصریح کرد که با انتخاب پدرش وضعیت در کشور تغییر کرده است. به میزان زیادی، او به موفقیت اقتصادی ایالات متحده اشاره کرد — آزاد سازی نظام مالیاتی و رشد تولید ناخالص داخلی.

او افزود: در حال حاضر یک کلانتر جدید در شهر است. ما همه چیز را عوض کرده ایم.

مرتبط:

ترامپ در پی جایگزینی رئیس پنتاگون
ترامپ به دنبال دیدار و دیالوگ با روحانی است
دستکاری عکس‌های مراسم تحلیف ترامپ
واکنش جالب ترامپ به انتقادات اوباما
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک