19:28 23 مارس 2019
تفنگداران دریایی روسیه در سوریه

تفنگداران دریایی روسیه در سوریه

© Photo/ Brian Burnell
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 140

تفنگداران دریایی روسیه در سواحل غیر قابل دسترس سوریه در چارچوب تمرینات مشترک ناوگان هوایی و دریایی روسیه در دریای مدیترانه پیاده شدند.

به گزارش اسپوتنیک،نیروی نظامی روسیه در چارچوب یک تمرین مشترک باید ساحل را از دشمن فرضی در استان لاذقیه سوریه پس می‌گرفت. ابتدا گروهی از ناوگان با هلیکوپتر در ساحل فرود آمدند.سپس از طریق دریا گروهی برای دفاع، سوار بر قایق خود را به ساحل رساندند و سپس نیروهای اصلی وارد عمل شدند.این گروه با خودروهای زرهی از کشتی های بزرگ وارد ساحل شدند.
26 کشتی جنگی ، از جمله سه کشتی بزرگ ،دو مین یاب، قایق های رپتور و کشتی پشتیبانی آتش در این تمرین بکار گرفته شدند. پشتیبانی هوایی در این تمرین توسط 24 هواپیمای نیروی دریایی و نیروی هوایی فضایی روسیه، از جمله بالگردهای Mi-24، Mi-8، Ka-29 و هواپیماهای Su-33 و Su-30SM ارائه شد.
ولادیمیر کروولف ، فرمانده نیروی دریایی روسیه این تمرین را نمادین توصیف کرد. کروولف گفت: این 50 امین سالگرد اولین پهلو گیری سازمان یافته توسط اسکادران پنجم نیروی دریایی (اتحاد جماهیر شوروی) در دریای مدیترانه در سال 1968 است.وی همچنین افزود: نیروی نظامی به طور کامل به وظایف خود عمل کرده است. فرمانده نیروی دریایی روسیه افزود: ملوانان ما دارای سلاح های مدرن و تجهیزات فرود هستند، اما در گذشته و در حال حاضر ما دریانوردان یک شعار مشترک داریم:" جایی که ما هستیم، پیروزی آنجاست! ".
گففتنی است این تمرینات، که از 1 تا 8 سپتامبر انجام شد، اولین تمرینات مشترک نیروی دریایی و نیروی هوایی روسیه در دریای مدیترانه بود.

مرتبط:

انتشار ویدئوی رزمایش مشترک نیروی دریایی و نیروی هوایی روسیه در مدیترانه
26 کشتی جدید به ناوگان نیروی دریایی روسیه اضافه می شوند
روز ناوگان اقیانوس آرام نیروی دریایی روسیه
گزارش خبرگزاری های آمریکا در مورد نیروی زیر دریایی روسیه
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک