15:39 24 مارس 2019
پوتین 15 ژنرال را از سمت خود برکنار کرد

دردسر استفاده از لوگوی پوتین + عکس

© Sputnik / Ramil Sitdikov
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10

تیم هاکی "یوکریت" فنلاند به علت انتشار لوگوی تیم خود با تصویری از ولادیمیر پوتین، از یک روزنامه شکایت کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از Iltalehti، تیم هاکی "یوکریت" فنلاند به علت انتشار لوگوی تیم خود با تصویری از ولادیمیر پوتین، از روزنامه هلسینگین سانومات شکایت کرد.

مدیر باشگاه "یوکریت" آقای یوکو کوهنن در این خصوص گفت: "این مجله، بر روی جلد خود در روز شنبه تصویری از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را در مرکز آرم باشگاه گذاشت. این کار برای تحقیر باشگاه و افزایش فروش آن انجام شده است. برای ما این لوگو دارای حق کپی رایت است. هیچ کس اجازه استفاده از لوگوی تیم ما را به این مجله نداده است".

اما مدیر این مجله می گوید که عکس ما با لوگوی این تیم بسیار فرق دارد، اگر مقایسه کنید، تفاوت های زیادی خواهید دید که در نتیجه برای این لوگو نیاز به اجازه نیست".  گفتنی است این باشگاه از سال 2014 به بعد در بازیهای هاکی بین قاره ای شرکت می کند. این باشگاه تا کنون دو بار برنده جام اروپا است. هاکی از قدیمی‌ترین انواع بازی‌های توپ و چوب است که در هر گوشه از دنیا در زمان‌های مختلف به شکلی انجام می‌شده است.

بازی هاکی روی زمین، سده‌ها در انگلستان رایج بوده و سپس در آمریکا رواج یافته‌است. هاکی بر روی یخ متعلق به کشور است و گویا از دانشگاه میگل کانادا، به صورت امروزی درآوردند.

مرتبط:

پوتین روزانه یک کیلومتر شنا می‌کند
پوتین در یک مسابقه هاکی به میدان می‌رود
پوتین: روسیه همیشه در کنار مردم دنباس خواهد بود
انتشار متن گفتگوی یلتسین و کلینتون درباره پوتین
پوتین 15 ژنرال را از سمت خود برکنار کرد
حضور پوتین در مسابقات سامبو
مرکل با دوربین دو چشمی نیروی نظامی پوتین را دید زد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک