03:03 17 ژوئن 2019
Austria's Foreign Minister Karin Kneissl dances with Russia's President Vladimir Putin at her wedding in Gamlitz, Austria, August 18, 2018.

علت افزایش محبوبیت پوتین در غرب + عکس

© REUTERS / Roland Schlager/Pool
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 220

در اتریش و برخی کشورهای اروپایی، ولادیمیر پوتین را به خاطر حفظ ارزش ها و سنت ها تحسین می کنند، به همین دلیل وی به عروسی وزیر امور خارجه اتریش دعوت شده بود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روزنامه اتریشی "در استاندارد"، رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در کشورهای غربی از محبوبیت فراوانی برخوردار است و در میان نمایندگان دیدگاههای سیاسی مختلف و احزاب در این کشورها این محبوبیت دیده می شود.
پوتین به ویژه توسط حزب آزادی اتریش، «جایگزین برای آلمان» و جبهه ملی در اتریش از محبوبیت زیادی برخوردار است. پوتین قبل از ماجرای اتهامات روسیه مبنی بر "دخالت" در انتخابات ایالات متحده، که در آن مسکو این موضوع را رد کرده است، در میان جمهوریخواهان در ایالات متحده ریتینگ و رتبه خوبی داشت. به همین دلیل تعجب آور نیست که وزیر امور خارجه اتریش، کارین کناسیل، رئیس جمهور روسیه را به عروسی خود دعوت کرده است.


از جمله دلایل اصلی چنین محبوبیت پوتین در غرب، سه عامل ذکر شده است: اول، رئیس جمهور روسیه خود را به عنوان حامی ارزش های سنتی، به ویژه ایده های مربوط به حفظ ارزش مردانگی و خانواده نشان می دهد.
دوم، پوتین به عنوان مخالف سلطه گری کشورها در حوزه های اجتماعی، نظامی و اقتصادی می باشد، به عنوان مثال او مخالف تبلیغات همجنسگرایی و فمینیسم است، او مخالف سلطه گری ارز آمریکایی در صحنه جهانی است. او معتقد است که لیبرالیسم باید نظم جهانی را تعیین کند.

سوم، شخصیت رئیس جمهور روسیه در اروپا تحسین می شود، چرا که پوتین بسیار خوب است، او یک شخص بسیار خوب دارد، او خودخواه نیست، بلکه نسبتا فروتن است و حس شوخ طبعی دارد. این ویژگیهایی هستند که علت محبوبیت رئیس جمهور روسیه در غرب را افزایش داده است.
گفتنی است ولادیمیر پوتین در تاریخ 18 اوت قبل از سفر خود به آلمان برای دیدار با صدر اعظم این کشور،در مراسم عروسی وزیر خارجه اتریش شرکت نمود.

مرتبط:

جزئیات بیشتر از نحوه دعوت پوتین به مراسم عروسی
پوتین برای حضور در عروسی شرودر برنامه‌ای ندارد
پوتین به عروسی دیگری دعوت شد
ولادیمیر پوتین در عروسی وزیر خارجه اتریش
اجرای گروه کر قزاق ها و رقصیدن پوتین در عروسی وزیر خارجه اتریش + ویدئو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک