16:47 19 آوریل 2019

این زن چینی هر روز جوان تر می شود

© Fotolia / Leungchopan
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 62

این خانم ورزشکار 47 ساله، دو برابر جوانتر دیده می شود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی میل ،خانم چینی بدنساز ژاوانگ خیوژانگ در چین مشهور شده است، زیرا او به نظر بسیار جوانتر از سن خودش است.
این خانم 47 ساله اهل پکن، رژیم غذایی، مراقبت از پوست و ورزش منظم را علت جوانی اش می داند. او سه سال است که در زمینه پرورش اندام فعال است و در مسابقات بدنسازی چین شرکت می کند. وی در این خصوص می گوید که دوستانم می گویند که من هر سال جوان تر و جوان تر می شوم.


به عقیده وی غذاهای آماده، چرب و شور به پوست آسیب می رسانند. وی در این خصوص می گوید: "من یک رژیم غذایی بسیار سخت دارم. این امر به من کمک می کند جوان بمانم. — من خوراکی با طعم تند و چرب را دوست ندارم. شما می دانید که غذاهای چینی اغلب پرادویه هستند. اما اکنون سعی می کنم کمتر بخورم و از روغن و نمک خودداری کنم".
گفتنی است، پیش از این پاملا اندرسون بازیگر مشهور هالیوودی و مدل آمریکایی فیلم های خاص، راز جوانی را فاش ساخت.
به نقل از مجله پیپل، رژیم غذایی گیاهی کلید راز جوانی وی است. این ستاره 49 ساله هالیوودی در مصاحبه خود با مجله مد پیپل گفت، من به طور مرتب و خستگی ناپذیری برای حفظ سلامتی ام کار می کنم. پالما آندرسون در ادامه افزود: "فکر می کنم، رژیم غذایی گیاهخواری رمز جوان ماندن من است".
به گفته این ستاره، رژیم غذایی معمول وی شامل: میوه ها، سبزیجات، غلات، حبوبات، حموص (پوره نخود به همراه روغن زیتون)، پسته، و همچنین نان فرانسوی است (در حال حاضر این بازیگر در فرانسه زندگی می کند). اندرسون همچنین به عنوان نوشیدنی، یک فنجان کاپوچینو بدون کافئین و یک جام جام شراب صورتی را ترجیح می دهد.

 

 

مرتبط:

سوپر میوه سلامتی در زنان
فواید گریه برای سلامتی
ظروف خطرناک برای سلامتی انسان
اثر مستقیم داشتن همسر شاد بر روی سلامتی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک