02:57 09 آوریل 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 60

نخستین هواپیمای بدون سرنشین زیر دریایی مجهز با سلاح های اتوماتیک در روسیه ساخته می شود.

به گزارش اسپوتنیک، شرکت «روس تیخ» اعلام کرد، که نخستین هواپیمای بدون سرنشین زیر دریایی مجهز با سلاح های اتوماتیک را ساخته است.
شرکت جنگ افزار سازی «روس تیخ» مژده ساخت نخستین هواپیمای بدون سرنشین زیر دریایی مجهز با سلاح های اتوماتیک را در نمایشگاه «ارتش 2018» اعلام نمود.
قرار است، آزمایش این هواپیماهای بدون سرنشین زیر دریایی در ماه نوامبر و دسامبر سال جاری انجام گیرد.
این پهپاد مجهز به تفنگ زیر آبی در حال آزمایش است و قرار است این پهپاد با این جنگ افزار ترکیب شده و به زودی در معرض نمایش قرار بگیرد. این یک پیشرفت فوق العاده است و شاید به این زودی هیچ کسی در جهان دارای چنین اسلحه کوچک زیر آبی نباشد.


نگهبانی از بنادر، پل ها، پایگاه های نیروی دریایی و همچنین کشتی های که در دریاها قرار دارند از وظایف این پهپاد زیردریایی اتوماتیک تیر انداز است.
گفتنی است، پیش از این ویدئوی از شلیک موشک ضد تانک C-8OFP در فضای مجازی منتشر شده است. این ویدئو توسط هلیکوپتر Mi-35M فیلمبرداری شده است، در این تصاویر دوربین ها در نزدیکی بالهای این هلیکوپتر قرار داشتند و از C-8OFP فیلمبرداری نمودند. موشک های S-8 بی نظیر هستند و برای مقابله با هلیکوپترهای Su-25 و Mi-8 طراحی شده است.
گفتنی است، سوخو-57 یک جنگنده چند منظوره روسی نسل پنجم است که توسط شرکت سوخو طراحی شده است. این هواپیما برای از بین بردن اهداف هوایی، زمینی، شناسایی و همچنین تخریب سیستم کنترل دشمن طراحی شده است.این جنگنده مجهز به رادار مافوق قوی است که شناسایی اهداف زمینی و هوایی در «فاصله بسیار دور» را ممکن می سازد. پس از شناسایی، هر هدفی با کمک موشک های دوربرد از نوع «هوا- هوا» و « هوا-زمین» نابود خواهد شد.

مرتبط:

انهدام دو پهپاد ستیزه جویان در سوریه توسط ارتش روسیه
ایران، روسیه و ونزوئلا ، تیم های برتر مسابقات" غواصی ارتش ها 2018"
نیروها ارتش و سپاه برای شرکت در مسابقات نظامی روسیه آماده می شوند +فیلم
حضور تیم سپاه پاسداران ایران در بازی های ارتش 2018 روسیه
ارتش روسیه یک پهپاد دیگر را در نزدیکی پایگاه حمیمیم منهدم کرد
برچسب:
تکنولوژی نظامی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک