18:59 26 آوریل 2019
July 16, 2018. US President Donald Trump during the joint news conference with President of Russia Vladimir Putin following their meeting in Helsinki

مشاوران ترامپ: زبانت را نگه دار

© Sputnik / Sergey Guneev
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 01

مشاوران ترامپ از وی خواستند تا هیچ توئیتری در خصوص ملاقات پسرش با وکیل روسی منتشر نکند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سی ان ان، مشاوران ترامپ از وی خواستند تا تا در توییتر خود در مورد نشست پسرش با وکیل روسی در برج ترامپ در سال 2016 خبری منتشر نکند. به نقل از مشاوران ترامپ، این توئیتر ها باعث ایجاد بحث و سوظن می شود.

پیش از این رئیس جمهور آمریکا در توییتر خود، در خصوص دیدار پسرش دونالد ترامپ ر با ناتالیا وسلنیتسکایا، وکیل روسی نوشت: "این ملاقات برای دستیابی اطلاعات از رقیب سیاسی من، کاملا قانونی و با اهداف سیاسی صورت گرفت".  

پیش از این، رییس جمهور آمریکا ادعا کرد هدف از این نشست، بحث در مورد پذیرش کودکان روسیه توسط خانواده های آمریکایی است. دیدار بین وکیل روسی و پسر ترامپ جونیور، با موضوع هیلاری کلینتون، در تاریخ 10 ژوئیه 2017 انجام گرفت.

شایان ذکر است، روسیه بارها متهم به دخالت در انتخاب رئیس جمهور آمریکا شده است. روزنامه نگاران و مقامات آمریکایی می گویند که "هکرهای روسی" مکاتبات دموکرات ها را در اینترنت منتشر کردند و سعی در نفوذ به سیستم الکترونیکی شمارش آرا داشتند. مسکو تمام اتهامات را رد نموده است. 

 

مرتبط:

ترامپ، نتانیاهو و بن سلمان نماد خشونت و بی اعتمادی در دنیا
روحانی، ترامپ را متهم به ایجاد جنگ روانی علیه مردم ایران کرد
دیدار ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ در هلسینکی
طفره رفتن شاهزاده انگستان از دیدار با ترامپ
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک