13:42 20 فوریه 2019
جزئیات جدید از حمله به مسافران اتوبوس در آلمان

جزئیات جدید از حمله به مسافران اتوبوس در آلمان

© REUTERS / Fabian Bimmer
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 17

مقام های محلی ایالت شلسویگ-هولشتاین آلمان اعلام کردند که عامل حمله به مسافران اتوبوس در شهر لوبک این ایالت انگیزه های تروریستی نداشته است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، پلیس آلمان اعلام کرد که عامل حمله به مسافرات اتوبوس در شهر لوبک از افراط‌گرایان نبوده است.
همچنین، روزنامه آلمانی «لوبکر نشرایشتن» به نقل از وزارت داخله ایالت شلسویگ-هولشتاین گفت که این حمله انگیزه های تروریستی نداشته است.
پلیس همچنین در پیامی توئیتری اعلام کرد که هویت این فرد که اکنون در بازداشت پلیس است، شناسایی شده و وی یک مرد 34 ساله تبعه آلمان و ساکن شهر لوبک است.
در حالی که هنوز پلیس هویت عامل این حمله را اعلام نکرده، روزنامه «لوبکر نشرایشتن» بدون ذکر هیچ منبعی مدعی شد که این فرد ایرانی تبار است.
برخی منابع غیررسمی دیگر نیز این ادعا را تکرار کردند اما تاکنون هیچ منبع رسمی این موضوع را تائید نکرده است.
عصر جمعه فردی مسلح به چاقو با حمله به مسافران اتوبوسی در شهر لوبکر در ایالت شلسویگ-هولشتاین آلمان دست کم 14 نفر را زخمی و راهی بیمارستان کرد.
به گفته مقام‌های محلی، حال دو تن از مجروحان وخیم است و راننده اتوبوس هم در میان مجروحان قرار دارد. همچنین مظنون در حالی دستیگر شد یک کوله پشتی به همراه داشته که از آن دود خارج می شده است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک