22:07 24 ژوئن 2019
ترامپ پوتین را در دخالت روسیه در انتخابات امریکا مسئول دانست

ترامپ پوتین را در "دخالت روسیه در انتخابات امریکا" مسئول دانست

© Sputnik / Sergey Guneev
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 15

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا معتقد است ولادیمیر پوتین، همتای روسی وی شخصاً در گویا دخالت روسیه در انتخابات سال 2016 در ایالات متحده مسئول است.

به گزارش اسپوتنیک، ترامپ در مصاحبه با شبکه تلویزیونی CBS News گفت"رئیس جمهور روسیه جوابگوی کشور خود می باشد و پوتین به عنوان رهبر در دخالت مسئول است. همانطوری که من خود را در مقابل اوضاع در امریکا مسئول می دانم".
ترامپ افزود در جریان دیدار با پوتین در هلسینکی به وی فهماند که واشنگتن نمی تواند اجازه تکرار قضیه اتفاق افتاده را بدهد".


یادآور می شود ترامپ که در دیدار با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در روز 16 ژوئیه گفته بود شوهد حاکی از وجود ردپای روسیه در انتخابات امریکا را مشاهده نمی کند، روز 18 ژوئیه اظهار داشت که منظورش را درست حالی نکرده و وی در واقع نتیجه گیری های سازمان های اطلاعاتی کشورش درباره دخالت مسکو در انتخابات را قبول دارد.
رهبر امریکا قبل از آن قبول کرده بود که روسیه در انتخابات آمریکا دخالت کرده و قول داد با شدت تمام از هرگونه تلاش برای دخالت در انتخابات در ایالات متحده جلوگیری کند و اعلام کرد تحریم های آمریکا علیه روسیه حفظ خواهد شد.

مرتبط:

هواپیمای مورد علاقه ترامپ به رنگ پرچم روسیه
بیانات ترامپ درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا همه را گیج کرده
ترامپ: روسیه دشمن ما نیست
مهمترین سخنرانی اوباما با موضوع انتقاد از ترامپ
ترامپ: تحریم های آمریکا علیه روسیه باقی می ماند
ترامپ دیدار با پوتین را بهتر از نشست ناتو خواند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک