04:54 17 ژوئیه 2019
روزنامه گاردینجام جهانی فوتبال 2018 روسیه

افشای تهمت های بریتانیا به روسیه

© Sputnik / © Sputnik / Alexander Vilf
1 / 2
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 70

گاردین اعتراف کرد که رسانه های بریتانیا به روسیه تهمت زده اند.

به گزارش اسپوتنیک، گاردین اعتراف کرد که رسانه های بریتانیا قبل از آغاز مسابقات جام جهانی —2018  «کمی» به روسیه تهمت زده اند.

رسانه های برتر بریتانیا قبل از آغاز بازی های جام جهانی —2018، با شدت تمام هواداران فوتبال را از رفتن به روسیه برحذر داشتند و آنها را ترساندند. اما گاردین مجبور شد اعتراف کند که رسانه های کشور سلطنتی انگلیس دست به تحریف حقایق زده اند.

موضوع اصلی منتشره در رسانه های بریتانیا در باره روسیه و بازی های جام جهانی-2018  ایجاد ترس و هراس در رابطه با «خطرهای روسی» و «اوضاع بی ثبات سیاسی» و «مناسبات  دشوار با بریتانیا» اعلام شده بود.

این نوع خبرها با خبرهای جنجالی و تلاش «بایکوت» و دیگر رفتارهای رسانه ای همراه بود. در نتیجه بخش اعظم هواداران انگلیسی با باور کردن اخبار رسانه های داخلی از رفتن به روسیه و حمایت از تیم خود خودداری ورزیدند.

گاردین اعتراف کرد که آن هواداران انگلیسی که به روسیه آمدند از جو مثبت و سازماندهی عالی و برخورد خوب روس ها متعجب شدند که موج عکس خبری را دامن زد و انگلیسی ها به دلیل تبلیغات سوء، روسی هراسی و تحریف تصویر واقعی کشور روسیه به انتقاد از رسانه های بریتانیا در شبکه های اجتماعی پرداختند.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دنو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

در برنامه "مترو مسکو" راهنمای یافتن دو ورزشگاه "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از وب سایت شهرداری مسکو ، در برنامه "مترو مسکو" راهنمای یافتن دو ورزشگاه "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

با استفاده از تلفن همراه و داشتن برنامه مترو مسکو شما می توانید به آسانی ورزشگاه های مسکو را پیدا کنید. در این چارچوب، راهنمای یافتن دو ورزشگاه "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

خدماتی چون اجاره دوچرخه در شهر، راحت ترین حمل و نقل، راهنمای سفر به مسکو در این برنامه نصب شده است.

گفتنی است، "نرم افزار موبایل" مترو مسکو  Moscow Metro —  "در میان اهالی مسکو و توریست ها بسیار محبوب است.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک