19:19 11 ژوئیه 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 30

کارلوس کی‌روش دوست دارد در تیم‌ملی ایران بماند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از جام جم، سرمربی تیم فوتبال ایران اقای کی‌روش در ایران راحت است و بازیکنانی دارد که حاضرند در زمین مسابقه برایش جان دهند. کی‌روش در تیم‌های بزرگی کار کرده و هیچگاه بازیکنانی این چنینی در اختیار نداشته است. در تیم ملی پرتغال او با بعضی بازیکنان از جمله رونالدو مشکل داشت.

در رئال مادرید هم همین مسئله پیش آمد ولی در تیم‌ملی ایران کی‌روش بازیکنانی دارد که حاضرند برایش در زمین مسابقه جان دهند. از سویی او کار سختی در تیم‌ملی ندارد و یکجورهایی رئیس خودش است.

اما کارلوس اما در ادامه اعلام کرد پیشنهاد شش ماهه به او توهین بوده است. یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال در این باره توضیح می‌دهد: «توافق ما قبل از جام جهانی با کی‌روش صورت گرفت و قرار شد او در تیم‌ملی بماند. الان هم می‌گوییم. او بعد از جام ملت ها هم در تیم‌ملی می‌ماند و به کارش ادامه می‌دهد. کی‌روش بهترین گزینه برای ماست و نباید او را از دست بدهیم.»

این مسئول فدراسیون فوتبال ایران در ادامه گفت: « با کی روش ایران قدرتمند شده است. از سویی او درآمد زیادی برای فوتبال ایران داشته است. با صعود تیم ملی به روسیه، درآمد فدراسیون چیزی بالای 11 میلیون دلار است که بیشتر از درآمد هفت سال گذشته کی روش از فدراسیون فوتبال ایران است. در کنار این تیم‌ملی ما هم قدرتمندتر از قبل شده و در جام‌جهانی طوری بازی می‌کند که همه از آن تعریف و تمجید می‌کنند".     

مرتبط:

کی روش : تیم ایران به جام جهانی ، اعتبار داد
قدردانی کارلوس کی روش از هواداران روس
کی روش در نشست قبل بازی + عکس
صحنه درگیری شدید کی روش با مربی مراکش+ تصاویر
آرزوی کی روش درباره رونالدو در بازی با ایران
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک