20:44 21 اوت 2019

6 سلاح برتر روسیه معرفی شد

© Photo/ Uralvagonzavod
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 145

نشریه صنعت نظامی در گزارشی فهرستی از 6 تسلیحات نظامی برتر روسیه را منتشر نمود.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از  "نشریه صنعت نظامی" روسیه حداقل شش نوع سلاح در اختیاردارد که از جایگاه ویژگی های تاکتیکی و تکنیکی برتر از نمونه های مشابه غربی خود است. 

فهرست منتشر شده درروزنامه روسی شامل یک سیستم راکتی استراتژیک ثابت سوخت مایع با راکت بالستیک بین قاره ای  "سرمت"، و همچنین مجتمع حمل و نقل هوایی " پاکفا" می باشد.
تانک T-14 " ارماتا" مجهز به پلتفرم واحد، سیستم موشکی دوربرد چند منظوره S-500 دفاع هوایی، سیستم راکتی ضد ماهواره‌ ای نودول، سیستم رادیوالکترونیک مختل کننده ارتباطات ماهواره ای Tirada-2S نیز از جمله سلاح های برتر روسیه در جهان هستند.
یوری بوریسوف، معاون نخست وزیر روسیه پیش از این اعلام نمود که جدیدترین سلاح ها باید تا سال 2018-2027 در اختیار نیرو های مسلح قرار گیرند. 
در تاریخ جولای سال جاری یک تن از اعضای اکادمی علوم موشکی توپخانه‌ای روسیه، آقای کنستانتین سیواک اعلام نمود که "علی الرغم آنکه موشک های ما با عظمت و قوی هستند اما برای نیروهای مسلح روسیه کافی نیست. در حالی که آمریکایی ها سلاح های بدتر از ما دارند، اما تعداد آنها در ارتش آن کشور بی شمار است". بدین جهت روسیه در حال تجهیز نمودن بیشتر ارتش خود به سلاح های جدید است. 

 

مرتبط:

پنچ سلاح برتر سرنوشت ساز روسیه +فیلم
اعلام تاریخ پرتاب موشک بالستیک سرمت روسیه
انتشار فیلم آزمایش موشک "سرمت" در روسیه
پوتین فیلم آزمایشات سامانه موشکی جدید"سرمت" روسیه را نشان داد+ فیلم
تحلیلگر آمریکایی: باید از موشک روسی "سرمت" واقعا بترسیم!
برچسب:
تکنولوژی نظامی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک