آیا ایرانی ها می توانند بازی ایران-اسپانیا را از تلویزیون ببینند؟

آیا ایرانی ها می توانند بازی ایران-اسپانیا را از تلویزیون ببینند؟

© Sputnik / Alexey Nikolskiy
جهان
دریافت لینک کوتاه
1715

رئیس شورای سیاستگذاری و هماهنگی ورزش صداوسیما درباره پخش بازی ایران-اسپانیا توضیح داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، پورمحمدی،رئیس شورای سیاستگذاری و هماهنگی ورزش صداوسیما درباره حق پخش بازی ایران-اسپانیا از تلویزیون ایران توضیح داد و گفت: اگر تا چهارشنبه حق پخش تلویزیونی پرداخت نشود نمی‌توانیم بازی ایران و اسپانیا را پخش کنیم.

او در ادامه افزود: ما قرارداد منعقد کرده‌ایم و بازی‌های جام جهانی 2018 روسیه خریداری شده‌اند اما به‌خاطر مشکلات مالی رسانه ملی نتوانسته واریزی داشته باشد. الآن هم پرونده قرارداد مربوطه در دفتر معاونت مالی اداری صداوسیما توسط آقای شهریاری پیگیری می‌شود. از این به بعد ایشان بایستی سرعت به‌خرج بدهند و رایزنی‌های جدی در بانک مرکزی داشته باشند که با چه راه‌‌حل و راهکاری این پول به شرکت مربوطه ارسال شود.

او در پاسخ به این سوال اگر این پول در موعد مقرر پرداخت نشود آیا در ادامه با اختلال در پخش مسابقات مواجه خواهیم شد؟ گفت: ممکن است بازی بعدی ایران مقابل اسپانیا در روز چهارشنبه را نتوانیم پخش کنیم امیدوارم بخشی از این پول تا قبل از مسابقه پرداخت شود؛ در غیر این صورت برای ادامه پخش، دچار مشکل خواهیم شد. این را هم بدانید که این پرونده از شبکه سه و شورای ورزش خارج شده و اکنون دست معاون مالی اداری است و آن‌ها بایستی این پول را زودتر واریز کنند. ما فقط تا چهارشنبه فرصت داریم حق پخش تلویزیونی را پرداخت کنیم وگرنه با اختلال در پخش مواجه می‌شویم.

مرتبط:

قدرت فضای مجازی در تغییر بیلبورد تبلیغاتی جام جهانی در ایران +عکس
هواداران فوتبال در مسابقات جام جهانی در روسیه
هواداران ایرانی: خرسهای ولگرد و روسهای خشن در جام جهانی یافت نشدند
حضور سامان احتشامی در مراسم افتتاحیه جام جهانی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک