23:36 28 اکتبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه (287)
0 31

به نقل از کاربران ایرانی، در صورت تساوی پرتغال – اسپانیا، تیم ملی فوتبال ایران صدر نشین می شود.

به گزارش اسپوتنیک، کاربران ایرانی ضمن خوشحالی از پیروزی تیم خود در برابر مراکش در چارچوب مسابقات جام جهانی 2018 روسیه، به نتیجه بازی واکنش های مختلفی نشان دادند.

امیر حسین ثابتی در این خصوص می نویسد: " فانتزی امشب ما ایرانی ها وقتی تکمیل میشه که پرتغال و اسپانیا،  مساوی کنند و ایران صدر نشین گروه باشه تا بازی بعدی!".

خودنویس با انتشاری از صدرنشینی ایران می گوید: احتمالا این تصویر در تاریخ جام‌جهانی تکرار نخواهد شد. صدر نشینی ایران در گروه اسپانیا و پرتغال.

بسیاری از کاربران نیز قدردان کی روش هستند: " دقیقه ۹۳ بازی با مراکش، ایران سبک‌ترین کشور دنیا بود. همه رو هوا بودن‌… مرسی کی روش، مرسی بچه‌ها، مرسی از همه… مرسی… بعد ۲۰سال بردیم..‌‌.

کاربری نیز به شوخی می نویسد: جلو مراکش این همه مصدوم دادیم، جلو اسپانیا شهید می دیم.

در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی کرد و با نتیجه یک بر صفر پیروز شد. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

موضوع:
جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه (287)

مرتبط:

بازی ایران – مراکش، رکورد زد
آغاز مسابقه تیم های رقیب ایران - اسپانیا و پرتغال
جشن بزرگ طرفداران تیم ملی ایران در روسیه
پیروزی درخشان ایران بر مراکش
واکنش کاربران شبکه های اجتماعی به حضور کی روش در بازی ایران-مراکش با کراوات قرمز+ عکس
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک