آیا بن سلمان وضعیت کشورش را کنترل می کند؟

آیا بن سلمان وضعیت کشورش را کنترل می کند؟

wikipedia / Sent via OTRS
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 50

واکنش کاربران توییتری به غیبت بن سلمان.

به گزارش اسپوتنیک، کاربران توییتری به دستگیری فعالان سیاسی حقوق زنان در عربستان اشاره کردند و سپس سؤالاتی را درباره غیبت و عدم کنترل بن سلمان بر اوضاع کشورش مطرح کردند.

کریستین اولریچسن @Dr_Ulrichsen از دیگر کاربران اینترنتی به قضیه غیبت محمد بن سلمان اشاره کرد و نوشت: " آیا محمد بن سلمان هنوز مسئولیت دارد؟ آیا کنترل قدرت را از دست داده است؟ او کجاست؟"

جرد نانمن استاد روابط بین‌الملل و مطالعات خلیج‌فارس در دانشگاه جرج تاون قطر در یک پیام توییتری در پاسخ به پیام دیوان به شبهات درباره عدم حضور ولیعهد عربستان اشاره کرد و نوشت: "سؤال خوبی است. چندین هفته است که او مشاهده نشده است-و تصاویری که اخیراً از وی با السیسی، محمد بن زاید و ملک حمد پخش شده است ممکن است به هر زمانی در سال گذشته اختصاص داشته باشد. وی در هیچ یک از مراسمات رمضان حضور نداشته است و این بسیار عجیب است".

یکی دیگر از کاربران توییتری به نام تئودور کاراسیک نیز درباره غیبت ولیعهد عربستان و بیانیه تند وزارت کشور عربستان نوشت: "به واسطه غیبت محمد بن سلمان، رخدادهای بزرگتری در جریان است. به لحن وزارت کشور (عربستان) توجه کنید".

یکی دیگر از کاربران نیز پیام مشابهی را منتشر کرد و در شبکه اجتماعی توییتر در پاسخ به اظهارات اولریچسن نوشت: "بسیار سؤالات مهمی مطرح کردی. چند روز است که هیچ خبری از او شنیده و مشاهده نشده است".

مرتبط:

تلاش عربستان برای رد شایعه مرگ ولیعهد سعودی
همسر بن سلمان ولیعهد عربستان کیست؟ +عکس
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک