04:56 19 مارس 2019
شکایت ناتو به خاطر اثربخشی تبلیغات روسیه

شکایت ناتو به خاطر اثربخشی "تبلیغات روسیه"

© AP Photo / Czarek Sokolowski
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 19

ژنرال پتر پاول، رئیس کمیته نظامی ناتو اعلام کرد روسیه و سیاست اطلاع رسانی آن یکی از مهم ترین چالش هایی است که ناتو با آن دست به گریبان می باشد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از وبسایت چکی Lidovky.cz، ژنرال پتر پاول در سخنرانی خود در کنفرانس بین المللی ارتباطات استراتژیک ناتو در پراگ گفت مسکو تلاش می ورزد نظم جهانی را مطابق با "مدل ملی جامعه" خود تغییر دهد.
رئیس کمیته نظامی ناتو خاطرنشان کرد روسیه سیاست تجاوزکارانه به معنای سنتی آنرا در رابطه با ناتو دنبال نمی کند اما "از وسایل هیبریدی از جمله تبلیغات از طریق رسانه ها و شبکه های اجتماعی" استفاده می کند.
ژنرال پتر پاول افزود:" روسیه تلاش می کند در برداشت جامعه غرب از اهداف و اقدامات ناتو خلل و تزلزل ایجاد کند و این کار را بسیار اثربخش انجام می دهد چون مردم معمولا اخبار را از طریق زیرنویس ها و تخلیص ها دریافت می کنند و اخبار ساختگی می تواند صحیح به نظر برسد".
رئیس کمیته نظامی ناتو این اتحادیه را به تقویت وحدت فرا خواند که به قول وی روسیه تلاش می کند به آن لطمه وارد سازد. وی اضافه کرد:" ما به مخالفان خود نشان می دهیم که تجاوز گران تمام شده و امکان موفقیت آن اندک است".

مرتبط:

پایگاه نیروی دریایی ناتو در آلبانی
جنگنده روسی باعث وحشت ناتو می شود
معرفی جنگنده روسی ترسناک برای ناتو
نگرانی ناتو از قدرت ناوگان دریایی روسیه
ورود ناوگروه ناتو به دریای سیاه + عکس
خلبانان آلمانی به خاطر همراهی نکردن با ناتو علیه روسیه اخراج می شوند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک