05:25 21 مارس 2019
شوخی جالب پوتین با خبرنگاران

شوخی جالب پوتین با خبرنگاران

© Sputnik / Sergey Guneev
جهان
دریافت لینک کوتاه
1171

پوتین، من که در 100 سالگی رئیس جمهور نمی شوم.

به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین نامزد پیشتاز در انتخابات ریاست جمهوری 2018 با حضور در ستاد انتخاباتی خود به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

پوتین در مورد امکان مشارکت در انتخابات-2030 گفت: "خنده دار است، من تا 100 سالگی که نمي توانم بر روی این میز نمی نشینم".

ولادیمیر پوتین، نامزد پیشتاز در انتخابات ریاست جمهوری، در سوال خبرنگاران در خصوص مشارکت در انتخابات 2030 گفت که چنین سوال و فرضیه ای مسخره است.

پوتین به شوخی در پاسخ به سوال این خبرنگار در ستاد انتخاباتی خود گفت: "به من گوش کنید، به نظر من این چیزی که شما می گویید کمی مضحک است. بیایید حساب کتاب کنیم، آیا تا 100 سالگی من می توانم پشت این میز بنشینم؟ نه!".

شایان ذکر است، در انتخابات ریاست جمهوری 2018 روسیه و بر اساس شمارش رای های نخستین، از مجموع 40 درصد رای شمارش شده، پوتین با کسب 74.22 درصد از رای دهندگان پیشتاز است. گرودینین با 14.03 درصد رای در جایگاه دوم، ژیرینوفسکی با 6.51 درصد، سابچاک با 1.41 درصد در جایگاه چهارم قرار دارد.

انتخابات ریاست جمهوری روسیه در تاریخ 18 مارس برگزار می شود. هشت نفر رسما به عنوان نامزد در این انتخابات ثبت نام کرده اند. رقابت ها میان سرگی بابورین (اتحادیه ملی روسیه)، پاول گرودینین (حزب کمونیست روسیه)، ولادیمیر ژیرینوسکی (حزب لیبرال دموکرات روسیه)، ولادیمیر پوتین (نامزد مستقل)، کسنیا سلبچاک (ابتکار میهنی) ، ماکسیم سورایکین (کمونیست های روسیه)، بوریس تیتوف (حزب رشد)، گریگوری یاولینسکی (یابلاکا) برگزار می گردد.

 

مرتبط:

پوتین در خصوص پرونده اسکریپال: روسیه چنین ابزار جنگی سمی ندارد
نخستین سخنرانی ولادیمیر پوتین پس از شمارش نخستین آراء
شمارش اولیه آراء انتخابات ریاست جمهوری روسیه: پوتین با 71.97 رای در صدر است
نظر سنجی ها: پوتین با 76.3 درصد برنده انتخابات خواهد شد
هر درصد آراء برای پوتین نشانه ای از موفقیت است+فیلم
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک