03:43 27 سپتامبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه (287)
161

مدافع با تجربه رئال مادرید و تیم ملی فوتبال اسپانیا به نیکی از تیم ملی ایران یاد کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مارکا، سرخیو راموس یکی از ستاره های تیم ملی اسپانیا درباره حضور در گروه دوم مسلبقات جام جهانی 2018 روسیه گفت: ما پرتغال، قهرمانان اروپا را داریم و آنها یکی از قوی ترین تیم ها هستند. اما ما همه حریفانمان را جدی می گیریم. ایران و مراکش شایسته احترام هستند، آنها با شایستگی به این رقابت ها راه یافته اند و به همین خاطر ما باید آنها را جدی بگیریم. در بازی اول با پرتغال بازی داریم که بازی سختی برای ما است با این حال می خواهیم برنده این دیدار شویم تا در ادامه و در بازی های بعدی با اعتماد به نفس بیشتری بازی کنیم. پرتغال تیم خیلی خوبی است و کریستیانو رونالدو را دارد که تعیین کننده است ولی آنها فقط به رونالدو خلاصه نمی شوند و تیم خیلی خوبی دارند.

او در ادامه گفت: ما به خوبی می دانیم جام جهانی رویدادی بزرگ است و موفقیت در آن بسیار سخت است ولی تمام تلاش خودمان را برای موفقیت به کار خواهیم بست. ما در انتخابی جام جهانی به خوبی عمل کرددیم و توانستیم نتایج خوبی به دست بیاوریم. شرایط تیم ملی اسپانیا خوب است و بازیکنان خوبی را نیز در ترکیب خود داریم. ما از الان برای رسیدن به موفقیت در این دوره تلاش خواهیم کرد.

سرخیو راموس در بازی دوستانه ماه آینده تیم ملی اسپانیا که برابر آلمان خواهد بود می تواند برای ۱۵۰ بار برای تیم ملی کشورش به میدان برود که به همین خاطر بازی خاص برای راموس محسوب می شود.

تیم ملی فوتبال اسپانیا در گروه دوم رقابتهای جام جهانی 2018 روسیه در کنار تیم های پرتغال، ایران و مراکش قرار دارد.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

 

 

موضوع:
جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه (287)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک