09:08 24 اکتبر 2018
وزیر دفاع قطر و معاون وزیر دفاع امارات در جلسه وزرای دفاع  ناتو در بروکسل آمادگی خود را برای همکاری با نیروهای ناتو در افغانستان اعلام کردند.

قطر و امارات برای همکاری با سازمان ناتو در افغانستان اعلام آمادگی کردند

© AFP 2018 / Justin Tallis
جهان
دریافت لینک کوتاه
101

وزیر دفاع قطر و معاون وزیر دفاع امارات در جلسه وزرای دفاع ناتو در بروکسل آمادگی خود را برای همکاری با نیروهای ناتو در افغانستان اعلام کردند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، ینس استولتنبرگ دبیرکل پیمان آتلانتیک شمالی(ناتو) اعلام کرد: وزیر دفاع قطر و معاون وزیر دفاع امارات در جلسه وزرای دفاع ناتو در بروکسل آمادگی خود را برای همکاری با نیروهای ناتو در افغانستان اعلام کردند.

وی ادامه داد: تمایل قطر و امارات متحده برای همکاری با ناتو در افغانستان نشان دهنده حمایت جامعه جهانی از دولت و مردم افغانستان است. 27 عضو از 29 عضو سازمان ناتو همچنان به ادامه حضور نظامیان خود در افغانستان مصمم هستند.

ژنرال «طارق شاه بهرامی» وزیر دفاع افغانستان از تمایل وزیر دفاع قطر و معاون وزیر دفاع امارات برای پیوستن به مأموریت نظامی ناتو در افغانستان استقبال کرد.

وزیر دفاع افغانستان گفت: ما از کشورهای قطر و امارات متحده می‌خواهیم تا در امر مبارزه با تروریسم در افغانستان با ما سهیم شوند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک