00:21 18 ژانویه 2019
پرواز هواپیمای نظامی روسی بر فراز پنتاگون شبکه های اجتماعی را به هیجان در آورد!

پرواز هواپیمای نظامی روسی بر فراز پنتاگون شبکه های اجتماعی را به هیجان در آورد!

© Sputnik / Alexandr Kryazhev
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 31

خبر پرواز هواپیمای نظامی روسی بر فراز تاسیسات استراتژیک در واشنگتن کاربران شبکه های اجتماعی را در آمریکا به هیجان در آورد!

به گزارش اسپوتنیک، برخی ها خشمگین شده، برخی دیگر به ترس و وحشت افتاده و گروه سوم سعی می کردند تیزهوشی خود را نشان داده و این پرواز را در رابطه با سیاست دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا وانمود کنند.
این درحالی است که هواپیمای توپولف154 روسیه در چارچوب پرواز مورد توافق با طرف آمریکایی طبق قرارداد آسمان باز برفراز کاخ سفید ، کنگره ، پنتاگون و شهر بدمینسترایالت نیوجرسی پرواز کرده بود که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا مرخصی خود را در آنجا می گذراند. این پرواز با اجازه مقامات امریکا انجام شده و نمایندگان نیروی هوایی ایالات متحده در داخل هواپیمای روسی بودند.
اکنون صدها نفر از کاربران آمریکایی در شبکه های اجتماعی درباره این پرواز به تبادل نظر می پردازند. یکی از کاربران می نویسد "ای خدا! ای خدا! هواپیمای نظامی روسیه بر فراز پنتاگون پرواز کرد". دیگر می گوید:" چی؟!" سومی می پرسد:"ببخشید چی؟"
برخی از کاربران اصلا به این خبر باور ندارند و آنرا دروغ و هذیان می دانند.
البته تعدادی از کاربران هموطنان خود را به خواندن خبر تا آخر فرا خوانده و خاطرنشان می سازند این پرواز با توافق مقامات امریکا و طبق قرارداد آسمان باز و با حضور نمایندگان نیروی هوایی ایالات متحده در داخل هواپیمای روسی انجام شده است.

مرتبط:

هواپیمای نظامی روسیه بر فراز کاخ سفید پرواز کرد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک