18:24 25 سپتامبر 2018
اعترافات عجیب بانوی فراری از کره شمالی

اعترافات عجیب بانوی فراری از کره شمالی

© REUTERS / Damir Sagolj
جهان
دریافت لینک کوتاه
166

یک تبعه کره شمالی که از این کشور فرار کرده بود پس از بازگشت به کره شمالی گفت؛ زندگی خارج از قلمرو حکومت کیم جونگ اون رهبر کره شمالی، "جهنم" است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، "یئون هی هونگ" که در سال ۲۰۱۴ از کره شمالی فرار کرده بود پس از بازگشت گفت زندگی کردن خارج از قلمرو "کیم جونگ اون" رهبر کره شمالی "جهنم" است.

این زن ۲۶ ساله، مدعی شده که ۳ سال قبل وی را ربوده و به کره جنوبی منتقل کرده اند. هی هونگ ضمن حضور در یک ویدئوی تبلیغاتی، زندگی در کره جنوبی را همانند "جهنم" توصیف کرد و گفت به خواسته خود به کره شمالی بازگشته است.

او با چهره‌ای پریشان و در حالی که پیراهن سفید سنتی به تن دارد، در این ویدئو می‌گوید: در کشوری همچون کره جنوبی که پول از هر چیزی مهمتر است، یک زن همانند من که به کشور و سرزمین مادری اش خیانت کرده فقط می‌تواند شغلی همراه با درد و رنج ذهنی و فیزیکی داشته باشد. زندگی در کره جنوبی جهنم بود.

پلیس کره شمالی در حال بررسی صحت این ویدئو و چگونگی بازگشت این زن به کره شمالی است.

گمانه زنی‌های اولیه حاکی از آن است که این زن حین کمک به اعضای خانواده اش برای فرار از کره شمالی، در مرز چین ربوده شده است. این در حالی است که او پس از ورود به کره جنوبی به عنوان یک چهره تلویزیونی مشغول به کار می‌شود و در یکی از برنامه هایش از زندگی در کره شمالی و حکومت آن انتقاد می‌کند. این زن در ویدئوی جدیدش مدعی شد انتقادات پیشینش از کره شمالی از روی اجبار بوده و به وی دیکته شده بود.

 

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک