12:36 20 اوت 2017
  علت خیانت زنها چیست؟علت خیانت زنها چیست؟

  علت خیانت زنها چیست؟ (ویدیو)

  © Fotolia/ Photographee.eu © Fotolia/ Oneinchpunch
  1 / 2
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 651998444

  دانشمندان آمریکایی اعلام کردند که زنان با میزان هورمون جنسی استرادیول بالا از رابطه جنسی با پارتنر خود به لذت دست نمی یابند و به همین دلیل میل آنها به ایجاد رابطه با افراد دیکر بیشتر است.

  علاوه بر آن، این افراد چه برای خود و چه برای افراد دیگر سکسی تر به نظر می آیند. محققین دانشگاه تگزاس سطح هورمون استرادیول در 53 زن 17 تا 30 سال را اندازه گیری کردند. پس از آن از شرکت کنندگان در این آزمایش پرسیده شد که آنها چه مقدار برای مردانشان جذاب و سکسی هستند، چه تعداد پارتنر جنسی داشته اند و چه اندازه به دنبال روابط بلند و یا کوتاه بوده اند. 

  همچنین جذابیت شرکت کنندگان از طریق تصائیر آنها توسط مردان و زنان مختلفی بررسی شد.
  از زنانی که در هنگام این تحقیق دارای رابطه جنسی با مردان بوده اند نیز میزان وفاداری آنها، رضایت عاطفی و سکسی از این روابط و همچنین تمایل آنها به لاس زدن با مردان ناشناس و میل به ایجاد رابطه جنسی با آنها بررسی شد.
  کاشف به عمل آمد که زنانی که دارای سطح بالاتری از هورمون استرادیول هستند بیشتر مایل به لاس زدن با مردان دیگر و حتی سطح جدی تری از روابط با آنها هستند.
  این تحقیق همچنین نشان داد که زنان با سطح بالای استرادیول بیشتر مردانی را انتخاب می کنند که با افزایش سطح هورمون جنسی مردانه، یعنی تستسترون مواجه هستند. اما مکانیزم عمل این هورمون ها کماکان نامشخص است.

  © Youtube /انفجار مغز
  نشانه خیانت زنان

   

   

  مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
  کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک