19:40 19 ژانویه 2019
شغل های پر رونق سال 2017 (عکس)

شغل های پر رونق سال 2017 (عکس)

© Photo/ mostafasayyedi
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 21

شغل های پر رونق نیمه دوم دهه جدید تفاوت های بارزی با دهه های پیشین دارد.

به گزارش اسپوتنیک، با پیشرفت و نفوذ فن آوری در زندگی انسان ها، شغل های جدیدی نیز به وجود آمده اند که تا پیش از این وجود نداشته اند. به عقیده کاربران، یکی از پر رونق ترین فعالیت هایی که اکنون در ایران به شدت رونق دارد، ادمین بودن کانال های تلگرام و کسب درآمد از تبلیغات است.
در کل، اغلب فعالیت هایی که در فضای مجازی صورت می گیرند، رونق خوبی دارند. در حال حاضر می توان گفت که اکثر ساکنان ایران به نوعی می توانند به اینترنت دسترسی داشته باشند. این دسترسی می تواند از طریق کامپیوتر، گوشی هوشمند، کافی نت ها و غیره تامین شود.

از دیگر فعالیت هایی که در سال جدید به شدت مورد استقبال قرار گرفته و از طریق آنها می توان درآمد خوبی حاصل کرد می توان به آموزش مجازی و از راه دور به کمک برنامه های انتقال ویدئو نظیر اسکایپ، نوشتن کتاب های آنلاین و فروش آن در فضای مجازی، طراحی وب و وبلاگ، تولید متحوا و نوشتن مقاله و خبر، تولید اپلیکیشن برای کودکان، متخصص تغذیه، همکاری در بازاریابی، تبلیغات در دنیای مجازی، خدمات حمل و نقل، معرفی مواد غذایی و فست فود، آموزش نرم افزار، تامین و نظارت بر منابع انسانی و آژانس های کاریابی، ترجمه و خدمات مترجمی، کار آزاد و تجارت و همچنین تعمیرات و سرویس دهی گوشی های هوشمند اشاره نمود.

مرتبط:

شغل آرمانی اکثریت روس ها برای فرزندانشان "پزشکی" و "خدمات نظامی" است
یک بی خانمان با کمک فیسبوک صاحب شغل و محل زندگی شد
به جای من در صف بایست و پول بگیر : پیدایش شغل جدید در هند به دنبال بحران در این کشور
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک