09:45 10 دسامبر 2018
اسکارلت جوهانسون: ایوانکا ترامپ یک ترسو است

اسکارلت جوهانسون: ایوانکا ترامپ یک ترسو است

© AFP 2018 / Jim Watson
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 135

اسکارلت جوهانسون بازیگر مشهور هالیوود در سخنانی، ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا را بزدل خطاب نمود و همچنین رفتارهای او را قدیمی نامید.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی میل، اسکارلت جوهانسون، ایوانکا ترامپ را یک ترسو نامید. این بازیگر هالیوود، در مصاحبه خود با یک خبرنگار در کنفرانس "زنان در دنیا" در نیویورک این مطلب را بیان نمود.

جوهانسون 32 ساله علاوه بر بازیگری، یک فعال مدنی و مادر نیز می باشد. وی در مصاحبه اخیر خود اعلام نمود، اظهارات ایوانکا در این خصوص اينکه پدرش را مورد انتقاد قرار می دهد اما نه در جمع عمومی، چندان شایسته نیست. به عقیده جوهانسون این ایده که "در پشت هر مرد بزرگ یک زن بزرگ است"، دیگر از مد افتاده است. جوهانسون در ادامه می افزاید: "این حرف ها طرفداری ندارد. من فکر می کنم که او تنها یک ترسو است".

شایان ذکر است، اسکارلت جوهانسون و ایوانکا ترامپ از دوران کودکی یکدیگر را می شناسند. هر دو، هم زمان در یک محله در نیویورک بزرگ شده اند (پدر یوهانسون همانند دونالد ترامپ، یک معمار است).

اسکارلت در پایان سخنان خود افزود: "ایوانکا [بر آنچه که اتفاق می افتد] نفوذ دارد، فقط او آنچه را که فکر می کند را، با صدای بلند بیان می کند. او سخنران بسیار خوبی است، او همه چیز را به خوبی به تصویر می کشد و هوشمند است. همه اینها مرا به بن بست رسانده است".

اسکارلت جوهانسون یکی از مخالفان سرسخت دونالد ترامپ می باشد. در ماه ژانویه، او، به همراه مدونا خواننده هالیوود در راهپیمایی اعتراض آمیز زنان بر علیه ترامپ، پس از مراسم تحلیف  چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا شرکت نمود. 

 

 

مرتبط:

اسکارلت یوهانسون از همسرش جدا می شود
نقش ایوانکا ترامپ در سیاست آمریکا
ایوانکا ترامپ پس از مراسم تحلیف رئیس جمهور
اتاق ویژه ایوانکا ترامپ در کاخ سفید
ایوانکا ترامپ و زندگی در کاخ سفید
برچسب:
آمریکا
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک