17:36 31 اکتبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 56

بیش از یک سوم مردم آلمان (%36)و ایتالیا (%34) و همچنین یک چهارم مردم انگلیس (%26)، آمریکا (%23) و یک پنجم شرکت کنندگان فرانسوی (%20) در این نظرسنجی شبه جزیره کریمه را جزئی از کشور روسیه می دانند.

به گزارش اسپوتنیک، به طور کلی تعداد کسانی که کریمه را متعلق به روسیه می دانند تقریبا با کسانی که خلاف این موضوع فکر می کنند برابر هستند و تنها در فرانسه تعداد افرادی که کریمه را متعلق به روسیه نمی دانند بیشتر می باشد.
بیش از سایرین، مردم آلمان البته بیشتر نسل جوان این کشور کریمه را متعلق به روسیه می دانند. در فرانسه افرادی که خلاف این موضوع فکر می کنند عمدتا مسن می باشند — تقریبا یک سوم شرکت کنندگان در این نظر سنجی افراد بالای 55 سال می باشند.
در همین حال 51 درصد مردم آمریکا، 48 درصد فرانسوی ها، 34 مردم انگلیس، 34 درصد ایتالیایی ها و 23 درصد مردم آلمان نتوانستند مالکیت شبه جزیره کریمه را مشخص کنند.
این نظر سنجی توسط یکی از بزرگترین سازمانهای بین المللی نظرسنجی TNS Global که به برگزاری نظرسنجی ها مختلف در جوامع می پردازد، برگزار گردید. در نظرسنجی فوق که از 16 تا 22 فوریه 2017 انجام شد، 5138 نفر از فرانسه، آلمان، انگلیس، ایتالیا و آمریکا شرکت کردند.

 

نظرسنجی اسبوتنیک. بیش از یک سوم مردم آلمان و ایتالیا کریمه را متعلق به کشور روسیه می دانند
© Sputnik
نظرسنجی اسبوتنیک. بیش از یک سوم مردم آلمان و ایتالیا کریمه را متعلق به کشور روسیه می دانند

مرتبط:

کریمه و اتحادیه اروپا
روسیه آرزوی ساکنین کریمه را برآورده کرد و آنرا به روسیه بازگرداند
شراب کریمه
رئیس جمهور صربستان : مسئله کریمه حل شده است
پرواز جنگنده های روسیه بر فراز مسیر هواپیماهای بدون سرنشین ناتو در کریمه
طرح بزرگراه پرسرعت پل کریمه (ویدئو)
پیامدهای دروغگویی فرمانده اوکراینی درباره کشتی های کریمه
دانشجویان ام گ او پل کریمه را به پایان می رسانند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک