12:21 21 مارس 2018
  فرود اضطراری هواپیمایی در آمریکا به خاطر عدم پرداخت پول پتو توسط مسافران

  فرود اضطراری هواپیمایی در آمریکا به خاطر عدم پرداخت هزینه پتو توسط یک مسافر

  © AFP 2018/ YAMIL LAGE
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 41

  به گزارش اسپوتنیک به نقل از آسوشیتد پرس، یک هواپیمای خطوط هوایی هاوائین ایرلاین به خاطر عدم پرداخت پول پتو توسط یکی از مسافران مجبور به فرود اضطراری در یکی از فرودگاه های آمریکا شد.

  این حادثه در تاریخ 8 مارس در زمان خط پرواز از لاس وگاس (ایالت نوادا) به هونولولو (ایالت هاوایی) در تاریخ 8 مارس اتفاق افتاد. در جریان این اتفاق، یکی از مسافران به خاطر سرما از خدمه هواپیما درخواست پتو نمود. خدمه در جواب از مسافر تقاضای 12 دلار نمود. مسافر پس از شنیدن این حرف از خدمه خواست تا با دفتر خطوط هوایی هاوائین ایرلاین تماس بگیرند، زیرا به عقیده وی یک مسافر برای چنین خدماتی نباید هزینه ای بپردازد.

  این مسافر در جریان مکالمه خود با نمایندگان دفتر خدمات خطوط هوایی هاوائین ایرلاین اعلام نمود که می خواهد تلافی این کار را سر کسی در بیاورد. خلبانان پرواز سخنان وی را به عنوان یک تهدید تلقی نمودند و از خلبان اصلی خواستند تا هواپیما را در لس آنجلس به زمین بنشانند.

   

  این مرد در هواپیما از سوی نیروهای اف بی آی و پلیس مورد بازجویی قرار گرفت. طبق تحقیقات پلیس، سخنان این مرد تهدیدی برای دیگر مسافران نبود و او را در نهایت آزاد نمودند. این مسافر با پرواز دیگری به شهر هونولو پرواز نمود. 

  مرتبط:

  اولین رقص باله با هواپیما (ویدئو)
  سقوط یک هواپیما در کالیفرنیا روی خانه های مسکونی
  هدیه غیرمنتظره - اسلحه به جای هواپیما
  فرود یک فروند هواپیما در پراگ به دلیل تهدید به انفجار
  سقوط هواپیما در بیشکک؛ 30 نفر جان باختند (ویدیو)
  برچسب:
  آمریکا
  مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
  کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک