23:24 17 دسامبر 2018
دیمیتری مدودف در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی و.کانتکت نوشت: درگذشت ویتالی چورکین، نه تنها فقدانی بزرگ برای نزدیکان وی محسوب می گردد، بلکه حتی برای کسانی که در کنار ایشان کار کرده اند یا آشنایی کوچکی با وی داشتنه اند نیز بسیار تاسف آور است، چورکین فردی شایسته و بسیار قدرتمند بود. در گذشت وی یک فقدان بزرگ برای روسیه است. ویتالی ایوانوییچ یک دیپلمات شایسته بود، او در سخت ترین شرایط به طور قاطعانه از منافع کشور خود دفاع نمود. برای شخص ویتالی چورکین، کار در سازمان ملل متحد به عنوان نماینده کشور روسیه، تنها کار اداری نبود. کار وی خدمت به کشور اش بود. من این حادثه را از صمیم قلب به نزدیکان و همکاران ویتالی ایوانوویچ چورکین تسلیت می گویم

مدودف: چورکین حتی در سخت ترین شرایط، قاطعانه از منافع روسیه دفاع نمود

© Sputnik / Dmitry Astakhov
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 32

دیمیتری مدودف نخست وزیر روسیه، درگذشت نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد را یک فقدان بزرگ برای روسیه نامید. به نقل از مدودف، چورکین حتی در سخت ترین شرایط به طور قاطعانه از منافع روسیه دفاع نمود.

دیمیتری مدودف در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی "و.کانتکت" نوشت: "درگذشت ویتالی چورکین، نه تنها فقدانی بزرگ برای نزدیکان وی محسوب می گردد، بلکه حتی برای کسانی که در کنار ایشان کار کرده اند یا آشنایی کوچکی با وی داشتنه اند نیز بسیار تاسف آور است، چورکین فردی شایسته و بسیار قدرتمند بود. در گذشت وی یک فقدان بزرگ برای روسیه است. ویتالی ایوانوییچ یک دیپلمات شایسته بود، او در سخت ترین شرایط به طور قاطعانه از منافع کشور خود دفاع نمود. برای شخص ویتالی چورکین، کار در سازمان ملل متحد به عنوان نماینده کشور روسیه، تنها کار اداری نبود. کار وی خدمت به کشور اش بود. من این حادثه را از صمیم قلب به نزدیکان و همکاران ویتالی ایوانوویچ چورکین تسلیت می گویم"

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک