11:38 18 نوامبر 2017
  زن انگلیسی چهارسال با ازواج دروغین دوستان خود را فریب داد

  زن بریتانیایی چهارسال با ازواج دروغین دوستان خود را فریب داد (عکس)

  © Flickr/ European Parliament
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 25601

  زن اسکاتلندی چهار سال با نشان دادن عکسی به دوستان و اقوام خود گفت که با وی ازدواج کرده، در صورتی که تصویر وی را از شبکه های مجازی برداشته بود.

  به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی رکورد، جیل شارپ 31 ساله عکس های گرما ماکوئتا و نامزد وی را دنبال می کرد و در مکان هایی که آنان بودند اقدام به عکسبرداری از خود کرد و عکس ها را ویرایش کرد و سپس در صفحه شخصی خود و صفحه ای که برای دوست پسر دروغین خود در تویتتر ساخته بود قرار داد. جیل حتی به دوستان خود گفت که نامزد وی در تدارک عروسی می باشد.
  این موضوع پس از اینکه دوستان جیل به کنکاش پرداختند برای همه آشکار شد. یکی از دوستان جیل به دیلی رکورد گفت؛ جیل به آنها قبولاند که طی این چهار سال زمانی برای آشنایی آنان با همسر وی ایجاد نشده، جیل گفت؛ او یا مشغول کار است یا مریض بوده. او یک زندگی بسیار فعال در شبکه های اجتماعی برقرار کرد، اما هیچ کس آنها را با یکدیگر ندید و این موضوع عجیب به نظر میرسید.
  علاوه بر این، برخی از دوستان به عکس جیل و گراهام مشکوک شدند. آنها در لندن به دنبال یافتن گرما ماکوئتا گشتند، وی تایید کرد که هیچ شخصی را با نام جیل شارپ نمی شناسد. عکس این مرد را از صفحه فیس بوک برداشته و تصویر همسر وافعی گراهام را جدا کرده. شارپ خودش هر دو اکانت خود در تویتتر را حذف کرد و به خبرنگار دیلی رکورد گفت، از اتفاقاتی که رخ داده اطلاعی ندارد، و از وارد شدن یه صفحات مجازی خودداری کرد.

   

  مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
  کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک