17:41 24 فوریه 2018
  يكى از كارشناسان آكادمى مطالعات كشورهاى خاورميانه روسيه اظهار داشت كه اصلاح طلبان در ايران تلاش ميكنند كه مردم را بر ضد روسيه كنند

  صحبت های یک کارشناس روس در باره پروپاگاندای ضد ایرانی از جانب غرب و اسرائيل

  © Flickr/ Blondinrikard Fröberg
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  133821

  يكى از كارشناسان انستیتوی خاور میانه آکادمی علوم روسیه اظهار داشت كه اصلاح طلبان در ايران تلاش ميكنند كه مردم را بر ضد روسيه كنند

  به گزارش اسپوتنيك خانم النا دونايوا يكى از كارشناسان انستیتوی خاور میانه آکادمی علوم روسیه اظهار داشت كه اصلاح طلبان در ايران تلاش ميكنند كه مردم را بر ضد روسيه كنند. 

  خانم دونايوا در كنفرانس خبرى خبرگزارى اسپوتنيك  افزود كه سايت هاى اصلاح طلب در ايران در حال حاضر پر از اطلاعات درباره اينكه روسيه قصد دارد كه با رييس جمهور منتخب امريكا دونالد ترامپ مذاكره اى به ضرر ايران انجام دهد و به ايران از پشت خنجر بزند. 

  او تصريح كرد كه در اپوزيون هاى ايران نيروهاى علاقه مند به غرب وجود دارد كه اكثرا شامل جوانان و روشنفكران در شهر هاى بزرگ ميباشد و آنها به طور دائم در شرايط مختلف بر ضد روسيه صحبت ميكنند. او همچنين گفت كه اين پروپاگاندايى است كه از جانب غرب و كمتر از اسرائيل ايجاد شده است. 

  به عقيده اين كارشناس گروه هاى مشخصى از جوانان بهترين محيط براى رشد اين دسته پروپاگانداها و تبليغات است. اين در گروه هايى صورت ميگيرد كه تمايل به غرب و تغيير در رژيم اسلامى دارند. 

   

  مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
  کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک