06:57 16 اکتبر 2018
10 خبر اول پرطرفدار بخش فارسی اسپوتنیک در سال 2016

10 خبر اول پرطرفدار بخش فارسی اسپوتنیک در سال 2016

© Sputnik /
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 32

تحریره اسپوتنیک توجه شما را به 10 خبری که در سال 2016 میلادی بیشترین تعداد بیننده را داشته اند، جلب می کند.

مخاطبان عزیز اسپوتنیک، در اینجا شما می توانید با محبوب ترین خبرها و مقالات منتشر شده امسال آشنا شوید.
ممنون از این که با ما هستید!

 

 

زنان در هلسینکی خدمات جنسی پناهجویان نابالغ را خریداری می کنند.
گذشته از اظهارات گذرای فرمانده سپاه پاسداران در مورد تهدید عربستان سعودی و ترکیه به ورود زمینی به خاک سوریه دیگر هیچ واکنش قابل ملاحظه ای از سوی مقامات ایرانی در مورد این تهدیدات شاهد نبودیم و در مذاکرات مونیخ شاهد آن بودیم که روسیه و ایران و حتی دولت سوریه خیلی تمایلی به آتش بس ندارند.نوعی تئوری در جهان وجود دارد که می گوید دختران روسی زیباترین دختران جهان هستند.سه برادر در آفریقای جنوبی یک ماده تمساح را به دام انداختند و تلاش کردند او را مورد تجاوز جنسی قرار دهند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نظر می رسد این بدترین زمان برای مسافرت یک شهروند اهل عربستان سعودی به ایران باشد. حالا اگر یک شهروند عربستانی به ناگهان تصمیم گرفته باشد در ایران زندگی کند، احتمالاً هیچ کس این تصمیم را عاقلانه نداند حتی بسیاری از خود ایرانیان.قرارداد فروش چند فروند هواپیمای جنگنده چند منظوره روسی "سوخو ـ 30 اس ام" به ایران طی سال جاری 2016 میلادی امضا خواهد شد.نامه سرگشاده مهدی کروبی خطاب به حسن روحانی رویداد سیاسی مهمی است که پیامد‌های غیرقابل انکاری دارد.


رسانه های ایرانی روز دوشنبه گزارش های ضد و نقیضی در باره مرگ سردار محمد ناظری، فرمانده یگان ویژه دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منتشر کردند.
حسین دهقان، وزیر دفاع ایران روز چهارشنبه اعلام کرد کشور وی تانک "کرار" را ساخته که دارای قابلیت های تانک روسی "تی 90" است.

عادل الجبیر، وزیر امور خارجه عربستان سعودی اعلام کرد که کشور وی امکان انجام اقداماتی بیشتر علیه ایران را بررسی می کند.


 

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک