02:59 24 مارس 2018
  منزل آینده باراک اوباما

  نه اتاق، هفت حمام. منزل آینده اوباما چگونه خواهد بود ؟ (+ عکس)

  © Photo/ MRIS
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 173

  به گزارش "اسپوتنیک" به نقل از RT، باراک اوباما به همراه خانوادش از کاخ سفید به یک خانه شیک و زیبا نقل مکان می کند.

  باراک اوباما پیش تر اعلام کرده بود که بعد از اتمام دوران ریاست جمهوری تا پایان تحصیل فرزندانش مالیا 18 ساله و ساشا 15 ساله در واشنگتن باقی خواهد ماند. در حال حاضر آنها در مدرسه ای که فرزندان بسیاری از رئیس جمهورها ی آمریکا در آنجا تحصیل میکنند، مشغول به تحصیل میباشند.
  پس از خروج از کاخ سفید در ژانویه 2017، رئیس جمهور آمریکا در یک خانه با نه اتاق خواب، بالکن و یک باغچه خصوصی درمحله کالورما واقع در شمال غربی واشنگتن سکونت خواهد داشت.


  منطقه کالورما، یکی از مناطق معتبر واشنگتن می باشد. در این منطقه منازل لوکس بسیاری قرار دارد، علاوه بر آن سفارت بسیاری کشورها نیز در این منطقه واقه هستند. در همسایگی منزل آینده باراک اوباما، دفتر وابسته به وزارت دفاع روسیه در واشنگتن قرار دارد.

  1 / 5
  منزل آینده باراک اوباما

  محل جدید اقامت رئیس جمهور، وسعت زیادی دارد: 2800 متر مربع و از سه طرف در احاطه پارک کالوراما که در سال 1928 ساخته شده، قرار دارد. در این خانه 9 اتاق و 7 حمام وجود دارد. داخل این عمارت بیشتر با رنگ سفید و خاکستری تزئین شده است.
  آخرین بار در می 2014 بفروش رسید. این عمارت را به قیمت 5.3 میلیون دلار، جو لوکهارت سخنگوی سابق کاخ سفید در زمان بیل کلینتون خریداری نمود. به گفته مشاورین املاک، باراک اوباما این عمارت را اجاره کرده است.
  منزل آینده اوباما، بزرگ ترین خانه دراین خیابان می باشد ولی گرانترین و زیباترین محسوب نمیشود. ویژگی اصلی این عمارت ، باغچه بزرگ این عمارت می باشد که میشل همسر باراک اوباما میتواند سبزیجات کاشته و به عنوان یک باغ کوچک از آن استفاده کند.
  بر اساس برآورد مشاورین املاک زیلوو، اجاره عمارت برای یک خانواده 22 هزار دلار در ماه می باشد.

  مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
  کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک